درباره


کار و کسب، مرجع آموزش و مشاوره مدیریت با رویکرد بازار ایران، با بیش از ۱۰ سال سابقه آموزش و مشاوره و پیاده‌سازی سیستم‌های مدیریتی، از فروردین ۹۷ با هویت مستقل و با هدف ارائه خدمات مشاوره و پیاده‌سازی در حوزه‌های مدیریت کار خود را آغاز نمود.

چشم‌انداز این مجموعه، تبدیل‌شدن به مرجع آموزش، مشاوره و اجرا در زمینه‌های تحلیل کسب و کار، مدیریت فرایند، مدیریت پروژه و هوش تجاری است.


برنامه معرفی «کاروکسب» در شبکه نسیم

 


برنامه معرفی «کاروکسب» در شبکه اول سیما

 


حوزه‌های فعالیت کاروکسب


شرکت «کار و کسب» پس از ارزیابی‌های فنی و تجاری لازم، در تاریخ ۱۳۹۹/۵/۱۳ موفق به انتخاب و پذیرش به عنوان شرکت خلاق از سوی معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری شد.
(بیشتر بدانید)


شرکت «کار و کسب» پس از استقرار الزامات، تعیین شاخص ها و تعهد به بهبود مستمر در سیستم، در مردادماه ۹۹ مراحل ارزیابی را با موفقیت طی نمود و موفق به اخذ گواهینامه ISO 9001:2015 از سوی مرجع رسمی و معتبر بین‌المللی شد.
این استاندارد، مهم‌ترین مرجع سیستم مدیریت کیفیت است که به سازمان‌ها کمک می‌کند روی رضایت مشتری و بهبود فرایندهای کسب و کار تمرکز کنند.


شرکت «کار و کسب» از مهرماه ۹۹ عضو سازمان نظام صنفی رایانه‌ای می‌باشد.
(بیشتر بدانید)


شرکت «کار و کسب» با توجه به فعالیت‌های حرفه‌ای خود در حوزه آموزش و مشاوره مدیریت و پس از ارزیابی‌های فنی و تخصصی لازم، از مهرماه ۹۹ عضو رسمی «انجمن مشاوران مدیریت ایران» شد.
انجمن مشاوران مدیریت ایران با سابقه‌ای بیش از ۲ دهه، تنها تشکل صنفی-کارفرمائی فراگیر حرفه‌ مشاوره مدیریت کشور و بانک اطلاعاتی مشاوران مدیریت است.
(بیشتر بدانید)


کار و کسب، برای ۲ سال متوالی، در چهاردمین و سیزدهمین جشنواره وب و موبایل ایران به عنوان بهترین وب‌سایت در دسته‌بندی «کسب‌وکار و مدیریت و تجارت و استارتاپ» انتخاب شد.
(بیشتر بدانید)


برخی از سازمان‌هایی که افتخار آموزش و مشاوره داشته‌ایم


آشنایی بیشتر با کاروکسب

آشنایی با تیم کاروکسب

آشنایی با اساتید کاروکسب


دوره جامع و بلندمدت «تحلیلگر حرفه‌ای کسب‌وکار» با رویکرد کاربردی و اجراییاطلاعات بیشتر و ثبت‌نام
بستن