عمومی

انتخاب «کار و کسب» به عنوان شرکت خلاق

کار و کسب در تاریخ ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ توسط معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به عنوان شرکت خلاق در برنامه توسعه زیست بوم شرکت‌های خلاق پذیرفته شد.

کار و کسب که در زمینه آموزش‌های نوین حوزه مدیریت به صورت حضوری و آنلاین و ارائه مشاوره‌های مدیریتی برای سازمان‌های ایرانی فعالیت می‌کند، پس از طی کردن مراحل ارزیابی و فنی، موفق به کسب عنوان شرکت خلاق شد.

شرکت خلاق به شرکت‌هایی گفته می‌شود که جوهره رشد آنها خلاقیت و نوآوری برای ارائه محصولات و خدمات جدید و مدل‌های نوین کسب و کار در سطح بازار هدف می‌باشد. مدل‌های نوین کسب و کار عبارت است از خلق مزیت رقابتی مبتنی بر نوآوری در مدل کسب درآمد، کاهش هزینه‌ها، مدیریت زنجیره تامین، بازاریابی، متمایزسازی محصولات و سایر فعالیت‌هایی که منجر به ساختارهای جدید در الگوی کسب و کار بنگاه می‌شود.

کار و کسب زین پس از خدمات اعطا شده شرکت‌های خلاق بهره‌مند خواهد شد، خدماتی چون پشتیبانی، تامین مالی و جذب سرمایه، اعطای یارانه سود تسهیلات، تسهیل در صدور ضمانت‌نامه، جذب سرمایه طرح‌های خلاق و نوآور، خدمات تسهیل فضای کسب و کار، خدمات توسعه بازار، استقرار شرکت‌های خلاق در پارک ملی علوم، فناوری‌های نرم و صنایع فرهنگی، مشاوره‌های حقوقی.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوره جامع و بلندمدت «متخصص حرفه‌ای هوش تجاری» با رویکرد کاربردی و اجراییاطلاعات بیشتر و ثبت‌نام
بستن