دوره مدیریت فرایند های کسب و کار

یک دوره آموزش کاربردی صفر تا صد مدیریت فرایند های کسب و کار در دانشگاه تهران برگزار می‌شود. در این صفحه سرفصل‌ها، ویژگی‌ها، رزومه مدرس و توضیحات محل برگزاری دوره ارائه شده است.

نام دورهزمان برگزاریشهریه
مدیریت فرایندهای کسب و کارپنجشنبه ۲۲ آذر ساعت ۱۸-۹
جمعه ۲۳ آذر ساعت ۱۸-۹
مدرک معتبر دانشگاه تهران
پذیرایی ناهار و میان‌وعده
۳۲۰،۰۰۰ تومان
۲۴۰،۰۰۰ تومان
(فقط تا ۱۵ آذر)

هم‌اکنون آنلاین ثبت‌نام کنید:

ثبت‌نام آنلاین (۲۴۰،۰۰۰ تومان)

اطلاعات بیشتر: ۲۸۴۲۲۴۷۲


سرفصل‌های دوره مدیریت فرایند های کسب و کار

آموزش طراحی، کنترل، ارزیابی و مدیریت فرایندهای بازاریابی و فروش، پشتیبانی و خدمات پس از فروش، منابع انسانی، مالی، تولید و …


تصاویر دوره‌های قبلی مدیریت فرایند های کسب و کار

با همراهانی از مپنا، همراه اول، شاتل موبایل، پارس آنلاین، آسیاتک، لبنیات پاک، علی‌بابا، بیمه خاورمیانه، دوران، پتروشیمی بوعلی‌سینا، زرسام، دانشگاه تهران، دانشگاه خوارزمی، دانشگاه علامه طباطبایی و …

دوره‌های قبلی برگزار شده

نام دورهزمان برگزاریوضعیت
مدیریت فرایندهای کسب و کارپنجشنبه ۲۴ آبان ساعت ۱۸-۹
جمعه ۲۵ آبان ساعت ۱۸-۹
برگزار شد.
مدیریت فرایندهای کسب و کارپنجشنبه ۳ آبان ساعت ۱۸-۹
جمعه ۴ آبان ساعت ۱۸-۹
برگزار شد.
مدیریت فرایندهای کسب و کارپنجشنبه ۱۲ مهر ساعت ۱۸-۹
جمعه ۱۳ مهر ساعت ۱۸-۹
برگزار شد.
مدیریت فرایندهای کسب و کارپنجشنبه ۱۵ شهریور ساعت ۱۸-۹
جمعه ۱۶ شهریور ساعت ۱۸-۹
برگزار شد.

دوره مدیریت فرایندهای کسب و کار در یک نگاه

۱۶ ساعت آموزش کاربردی و کارگاهی

در این دوره آموزش کاملا کاربردی و متناسب با نیاز سازمان‌های ایرانی براساس مشارکت شرکت‌کنندگان و حل مثال و برگزاری کارگاه با ابزارهای SaaS صورت می‌گیرد؛ بنابراین دوره اصلا یک‌نواخت نخواهد بود و به هیچ وجه خسته نخواهید شد.

مدرک معتبر دانشگاه تهران

به شرکت‌کنندگان در این دوره، گواهی معتبر دانشگاه تهران با لوگوی دانشگاه تهران و مرکز توسعه مهارت‌های مهندسی دانشکده مکانیک دانشگاه تهران تقدیم می‌گردد.

ارائه صوت دوره

با دریافت  صوت دوره، برای مرورهای بعدی مباحث و یادآوری‌های آتی دیگر هیچ دغدغه و نگرانی نخواهید داشت.

کتابچه راهنمای طراحی فرایند براساس BPMN 2.0

این کتابچه کاملا اختصاصی به زبان فارسی، راهنمای همیشگی شما در طراحی فرایندها خواهد بود که به آن رجوع خواهید کرد. این کتابچه در این دوره آموزشی به شما ارائه می‌شود.

استفاده از نرم‌افزارهای مدرن برای طراحی فرایند

در این دوره به جای استفاده از نرم‌افزارهای قدیمی و سنتی در مدیریت و طراحی فرایند، از ابزارهای مدرن SaaS (نرم‌افزار به عنوان سرویس)‌ استفاده شده و با کاربرد و نحوه استفاده از آن‌ها آشنا خواهید شد.

ارائه منابع و جزوات تکمیلی

کلیه منابع فارسی و انگلیسی و جزوات تکمیلی برای استفاده در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

در دوره مدیریت فرایند ها با کاربرد چه نرم‌افزارهایی آشنا می‌شویم؟

پروسس میکر (Process Maker) برترین راهکار نرم‌افزاری BPM و ساخت جریان کاری است که برای طراحی، اتوماسیون و اجرای فرایند های کسب و کار در هر سایز و حوزه‌ای کاربرد دارد.راهکار جذاب نرم‌افزار به عنوان سرویس (SaaS) ارائه‌شده توسط شرکت Camunda که به راحتی امکان طراحی گروهی و مشارکتی فرایند های کسب و کار را بر بستر وب فراهم می‌سازد.

مدرک معتبر دانشگاه تهران

به شرکت‌کنندگان در این دوره مدرک دانشگاه تهران با لوگوی دانشگاه تهران تقدیم خواهد شد.

نمونه مدرک:

اگر در خصوص این دوره سوالی دارید با شماره ۲۸۴۲۲۴۷۲ تماس حاصل فرمایید.

ثبت‌نام آنلاین (۲۴۰،۰۰۰ تومان)


برخی از مراکز قبلی برگزاری دوره مدیریت فرایندها

های وبآپپارک فناوری پردیسدانشگاه تهراندانشگاه قمدانشگاه ارشاد دماوند
دوره مدیریت فرایند های کسب و کاردوره مدیریت فرایند های کسب و کار

معرفی مدرس دوره مدیریت فرایندها

دکتر بابک هزاوه

دانشگاه تهران

 • دکترای مدیریت سیستم‌ها از دانشگاه تهران
 • دارای مدرک رسمی بین‌المللی ITIL از AXELOS انگلستان (مشاهده مدرک)
 • دارای مدرک رسمی بین‌المللی eTOM از TMForum امریکا
 • مدرس دانشکده مدیریت دانشگاه سراسری قم
 • مولف کتاب «اخلاق کسب و کار» انتشارات نگاه دانش و مقالات بین‌المللی (مشاهده کتاب) (مشاهده لیست مقالات)
 • سابقه تدریس و برگزاری دوره آموزشی در دانشگاه سراسری زنجان، موسسه آموزش عالی آزاد نگاره، خانه مدیریت ایران، موسسه آموزش عالی گسترش مدیریت تهران و …
 • عضو رسمی AXELOS انگلستان
 • بیش از ۷ سال سابقه کار مدیریتی و اجرای پروژه‌های مدیریت فرایندها در سازمان‌های بزرگ کشور در صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات (لینکدین) (سایت مدرس)
AXELOSITILTMForumMeirc

برای مشاهده بخشی از دوره «مدیریت فرایندهای کسب و کار» با تدریس دکتر بابک هزاوه کلیک کنید.

محل برگزاری دوره مدیریت فرایندهای کسب و کار

این دوره در دانشکده فنی دانشگاه تهران (واقع در امیرآباد شمالی، دانشکده مکانیک) برگزار می‌شود.

با توجه به برگزاری دوره در روز پنجشنبه و جمعه، محل برگزاری در محدوده زوج و فرد نبوده و امکان تردد با خودروی شخصی و یا از طریق ناوگان حمل و نقل عمومی امکان‌پذیر است.

هر روز دوره شامل ناهار و دو نوبت پذیرایی میان وعده (شامل چای و بیسکویت) و ناهار می‌باشد.


Business Process Management (BPM) , BPMN 2.0 , BPMS , BPR , BPI

شما اگر مدیر یک تیم فوتبال باشید، برای این که تیمتان نتیجه بگیرد، بازیکنان ستاره را به تیمتان می‌آورید یا به سراغ مربیان قوی و تیم‌های پایه می‌روید؟

حضور ستاره‌ها شاید باعث شود در کوتاه‌مدت نتیجه بگیرید، اما آن‌ها با رفتنشان هم موفقیت‌ها را می‌برند. اما مربیان بزرگ، در تیم‌ها «سیستم» می‌سازند، و «فرایندی» جاری می‌کنند که منجر به ظهور ستاره‌ها و موفقیت پایدار و بلندمدت تیم می‌شود. به طور مشابه، مشکل اساسی سازمان‌های ما برای تحول هم در «فرایند» و «سیستم» است، نه «افراد». اگر فرایندها درست شوند بوروکراسی کاهش می‌یابد، بهره‌وری بالا می‌رود و ارزیابی عملکرد سیستم آسان می‌شود.

در این دوره با دید سیستمی به سراغ فرایندها می‌رویم. نگاه ما در این دوره هم مدیریتی است، هم مهندسی و هم کامپیوتری. از تعریف و طراحی عملی فرایند در حوزه‌های بازاریابی و فروش، پشتیبانی و خدمات پس از فروش، منابع انسانی، لجستیک، مالی، تولید، عملیات و … براساس BPMN 2.0 شروع می‌کنیم تا برسیم به راهکارهای مقابله با چالش همیشگی تحول سازمانی و اجرای آن. در مدل‌های مرجع به سراغ چارچوب جذاب eTOM می‌رویم و ساختار فرایندها در eTOM را می‌آموزیم. با توجه به سابقه برگزاری دوره‌های متعدد در سازمان‌های بزرگ و پروژه‌های مدیریت فرایند اجراشده، مثال‌های متعدد و مطالعات موردی «واقعی» از مسائل دنیای کسب و کار در سازمان‌های «ایرانی» ارائه و حل می‌شود تا شما توانایی حل مسائل را در دنیای واقعی داشته باشید. این دوره به شما کمک می‌کند سازمانتان یا واحدتان را فرایندمحور کنید، و اگر دانشجو هستید در این دوره مهارتی را به دست می‌آورید که بتوانید با آن به سازمان‌ها کمک بزرگی کنید.

بابک هزاوه، دکترای مدیریت سیستم‌ها از دانشگاه تهران

توضیحات تکمیلی درباره این دوره (کلیک کنید)

مدیریت فرایندهای کسب و کار، حوزه‌ای است که موردنیاز گروه‌های مختلفی در داخل سازمان است. مدیران سازمان به علت آن که به نقش و توانایی مدیریت فرایندها در بهبود عملکرد سازمان و بهبود کیفیت سرویس پی برده‌اند، جذب آن می‌شوند. مهندسان صنایع، مدیریت فرایندها را فرصتی برای اجرای تکنیک‌های بهینه‌سازی وظایف سازمانی می‌بینند. از سوی دیگر، مهندسان IT، مدیریت فرایندها را به عنوان زبانی مشترک برای برقراری ارتباط با سایر ذی‌نفعان سازمان می‌شناسند. مهم نیست که هر کدام از این گروه‌ها در دنیای متفاوتی زندگی می‌کنند، بلکه «مدیریت فرایندها» نقطه وصل تمامی آن‌هاست. اگر اهداف و استراتژی‌های سازمان را شناخته‌اید و قصد پیاده‌سازی آن‌ها را دارید، مهم‌ترین ابزار شما، مدیریت فرایندهاست.

هدف این دوره، آموزش کامل و جامع مدیریت فرایندها به صورت «میان رشته‌ای» براساس BPMN می‌باشد. ضمنا بعد از این دوره شما می‌توانید کارکردهای BPMS را هم بشناسید.

بنابراین شما می‌توانید انتظار داشته باشید که بعد از این دوره ضمن درک کامل مدیریت فرایند و مدل‌سازی فرایندها با BPMN، توانایی حل مشکلات و مسائل واقعی دنیای کسب و کار در ایران را داشته باشید.

مهم‌ترین تمایزات این دوره (کلیک کنید)

 • از معتبرترین منابع بین‌المللی در حوزه مدیریت فرایند برای طراحی آن بهره‌گیری شده است.
 • نگاه این دوره به مدیریت فرایندها، یک نگاه «میان‌رشته‌ای» است، و تعادلی میان مباحث مهندسی صنایع، مدیریت کسب و کار و مهندسی IT در آن در نظر گرفته شده است.
 • تمام چرخه حیات مدیریت فرایند را شامل می‌شود؛ از تحلیل، بازطراحی و اجرا تا نظارت.
 • تمرین‌ها و مثال‌های متعدد و مطالعات موردی «واقعی» از مسائل دنیای کسب و کار در سازمانی‌های «ایرانی» در آن مطرح و حل می‌شود تا شما توانایی حل مسائل را در دنیای واقعی داشته باشید.
 • براساس زبان مدل‌سازی فرایند استاندارد و جهانی BPMN جلو می‌رود.

جایگاه شغلی مدیریت فرایندهای کسب و کار (کلیک کنید)

براساس آمار Indeed، شغل «تحلیلگر فرایندهای کسب و کار» جزو مشاغل پرتقاضا و پردرآمد در سازمان‌های اروپایی و امریکایی به حساب می‌آید. توجه به این امر در سازمان‌های ایرانی نیز روز به روز بیشتر می‌شود و مهارت مدیریت فرایند به یک مهارت کلیدی تبدیل شده است.

دوره مدیریت فرایند های کسب و کار

مخاطبان دوره (کلیک کنید)

 • مدیران و سرپرستان برای مدیریت موثر فرایندها و افزایش بهره‌وری
 • اعضای واحد سیستم‌ها و روش‌ها در سازمان‌ها
 • دانشجویان و دانش‌آموختگان رشته‌های: مدیریت کسب و کار (MBA)، مدیریت صنعتی، مدیریت سیستم‌های اطلاعاتی، مهندسی صنایع، مهندسی فناوری اطلاعات و …
 • کلیه علاقه‌مندان به مباحث سیستم‌ها و فرایندها

تضمین کیفیت

گارانتی بازپرداخت وجه

با توجه به تجربه برگزاری ده‌ها کارگاه مشابه و دریافت فیدبک‌های بسیار مثبت، در صورتی که از دوره به هر دلیل رضایت نداشتید هزینه پرداختی شما قابل عودت می‌باشد.

اگر در خصوص این دوره سوالی دارید با شماره ۲۸۴۲۲۴۷۲ تماس حاصل فرمایید.

ثبت‌نام آنلاین (۲۴۰،۰۰۰ تومان)


نمایه‌شده در

دوره مدیریت فرایند های کسب و کار

- امتیاز شما -
[کل: 7 میانگین: 4.4]
بستن