دوره مدیریت فرایند های کسب و کار

یک دوره آموزش کاربردی صفر تا صد مدیریت فرایند های کسب و کار برگزار می‌شود. در این صفحه سرفصل‌ها، ویژگی‌ها، رزومه مدرس و توضیحات محل برگزاری دوره ارائه شده است.

دوره مدیریت فرایند های کسب و کار

زمان برگزاری شهریه
۳ جلسه ۸ ساعته، به شرح زیر:
چهارشنبه ۱۰ مهر ساعت ۱۸-۹
پنجشنبه ۱۱ مهر ساعت ۱۸-۹
جمعه ۱۲ مهر ساعت ۱۸-۹
مدرک معتبر MPT اتریش
پذیرایی ناهار و میان‌وعده
۶۴۰،۰۰۰ تومان

هم‌اکنون آنلاین ثبت‌نام کنید:

ثبت‌نام آنلاین (۶۴۰،۰۰۰ تومان)

اطلاعات بیشتر: ۲۸۴۲۲۴۷۲


سرفصل‌های دوره مدیریت فرایند های کسب و کار

آموزش طراحی، کنترل، ارزیابی و مدیریت فرایندهای بازاریابی و فروش، پشتیبانی و خدمات پس از فروش، منابع انسانی، مالی، تولید و …


تصاویر دوره‌های قبلی مدیریت فرایند های کسب و کار

با همراهانی از مپنا، همراه اول، ایرانسل، شاتل موبایل، پارس آنلاین، آسیاتک، لبنیات پاک، علی‌بابا، بیمه خاورمیانه، دوران، پتروشیمی بوعلی‌سینا، لینکپ، زرسام، دانشگاه تهران، دانشگاه خوارزمی، دانشگاه علامه طباطبایی، پارک علم و فناوری پردیس و …


ویدیو دوره مدیریت فرایند های کسب و کار


دوره‌های قبلی برگزار شده مدیریت فرایندهای کسب و کار

نام دوره زمان برگزاری وضعیت
مدیریت فرایندهای کسب و کار پنجشنبه ۲۷ تیر ۹۸
جمعه ۲۸ تیر ۹۸
برگزار شد.
مدیریت فرایندهای کسب و کار پنجشنبه ۵ اردیبهشت ۹۸
جمعه ۶ اردیبهشت ۹۸
برگزار شد.
مدیریت فرایندهای کسب و کار پنجشنبه ۹ اسفند ۹۷
جمعه ۱۰ اسفند ۹۷
برگزار شد.
مدیریت فرایندهای کسب و کار پنجشنبه ۱۱ بهمن ۹۷
جمعه ۱۲ بهمن ۹۷
برگزار شد.
مدیریت فرایندهای کسب و کار پنجشنبه ۲۷ دی ۹۷
جمعه ۲۸ دی ۹۷
برگزار شد.
مدیریت فرایندهای کسب و کار پنجشنبه ۱ آذر ۹۷
جمعه ۲ آذر ۹۷
برگزار شد.
مدیریت فرایندهای کسب و کار پنجشنبه ۲۶ مهر ۹۷
جمعه ۲۷ مهر ۹۷
برگزار شد.

دوره مدیریت فرایندهای کسب و کار در یک نگاه

۲۴ ساعت آموزش کاربردی و کارگاهی

در این دوره آموزش کاملا کاربردی و متناسب با نیاز سازمان‌های ایرانی براساس مشارکت شرکت‌کنندگان و برگزاری کارگاه صورت می‌گیرد؛ بنابراین دوره اصلا یک‌نواخت نخواهد بود و به هیچ وجه خسته نخواهید شد.

مدرک معتبر بین‌المللی

به شرکت‌کنندگان در این دوره، گواهی معتبر بین‌المللی به زبان انگلیسی از آکادمی MPT اتریش با مهر و هولوگرام و امکان استعلام آنلاین تقدیم می‌گردد.

کتابچه راهنمای طراحی فرایند براساس BPMN 2.0

این کتابچه کاملا اختصاصی به زبان فارسی، راهنمای همیشگی شما در طراحی فرایندها خواهد بود که به آن رجوع خواهید کرد. این کتابچه در این دوره آموزشی به شما ارائه می‌شود.

استفاده از نرم‌افزار برای طراحی فرایند

در این دوره چند نرم‌افزار مختلف در مدیریت و طراحی فرایند، معرفی و استفاده شده و با کاربرد و نحوه استفاده از آن‌ها آشنا خواهید شد.

ارائه صوت دوره

با دریافت صوت دوره مدیریت فرایندهای کسب و کار، برای مرورهای بعدی مباحث و یادآوری‌های آتی دیگر هیچ دغدغه و نگرانی نخواهید داشت.

ارائه منابع و جزوات تکمیلی

کلیه منابع فارسی و انگلیسی و جزوات تکمیلی به صورت PDF برای استفاده در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

گروه پرسش و پاسخ

برای شرکت‌کنندگان در دوره مدیریت فرایندهای کسب و کار، گروه واتس‌اپ برای پرسش و پاسخ در خصوص مباحث دوره و به‌اشتراک‌گذاری دانش و تجربیات تشکیل می‌شود.

در دوره مدیریت فرایند ها با کاربرد چه نرم‌افزارهایی آشنا می‌شویم؟

پروسس میکر (Process Maker) برترین راهکار نرم‌افزاری BPM و ساخت جریان کاری است که برای طراحی، اتوماسیون و اجرای فرایند های کسب و کار در هر سایز و حوزه‌ای کاربرد دارد. راهکار جذاب نرم‌افزار به عنوان سرویس (SaaS) ارائه‌شده توسط شرکت Camunda که به راحتی امکان طراحی گروهی و مشارکتی فرایند های کسب و کار را بر بستر وب فراهم می‌سازد.

مدرک معتبر بین‌المللی

به شرکت‌کنندگان در این دوره مدرک معتبر بین‌المللی MPT اتریش با با مهر و هولوگرام و با امکان استعلام آنلاین تقدیم خواهد شد.

نمونه مدرک:

اگر در خصوص این دوره سوالی دارید با شماره ۲۸۴۲۲۴۷۲ تماس حاصل فرمایید.

ثبت‌نام آنلاین (۶۴۰،۰۰۰ تومان)


برخی از همراهان قبلی دوره مدیریت فرایند های کسب و کار

معرفی مدرس دوره مدیریت فرایندها

دکتر بابک هزاوه

دانشگاه تهران

 • دکترای مدیریت سیستم‌ها از دانشگاه تهران
 • دارای مدرک رسمی بین‌المللی ITIL از AXELOS انگلستان (مشاهده مدرک)
 • دارای مدرک رسمی بین‌المللی eTOM از TMForum امریکا
 • مدرس دانشکده مدیریت دانشگاه سراسری قم
 • مولف کتاب «اخلاق کسب و کار» انتشارات نگاه دانش و مقالات بین‌المللی (مشاهده کتاب) (مشاهده لیست مقالات)
 • سابقه تدریس و برگزاری دوره آموزشی در دانشگاه سراسری زنجان، موسسه آموزش عالی آزاد نگاره، خانه مدیریت ایران، موسسه آموزش عالی گسترش مدیریت تهران و …
 • عضو رسمی AXELOS انگلستان
 • بیش از ۷ سال سابقه کار مدیریتی و اجرای پروژه‌های مدیریت فرایندها در سازمان‌های بزرگ کشور در صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات (لینکدین) (سایت مدرس)
AXELOS ITIL TMForum Meirc

برای مشاهده بخشی از دوره «مدیریت فرایندهای کسب و کار» با تدریس دکتر بابک هزاوه کلیک کنید.

محل برگزاری دوره مدیریت فرایندهای کسب و کار

این دوره در یک مرکز آموزشی بسیار شیک و مجهز به تمامی امکانات آموزشی لازم (واقع در خیابان کارگر شمالی، خیابان پنجم) برگزار می‌شود.

هر روز دوره شامل ناهار و دو نوبت پذیرایی میان وعده می‌باشد.


Business Process Management (BPM) , BPMN 2.0 , BPMS , BPR , BPI

شما اگر مدیر یک تیم فوتبال باشید، برای این که تیمتان نتیجه بگیرد، بازیکنان ستاره را به تیمتان می‌آورید یا به سراغ مربیان قوی و تیم‌های پایه می‌روید؟

حضور ستاره‌ها شاید باعث شود در کوتاه‌مدت نتیجه بگیرید، اما آن‌ها با رفتنشان هم موفقیت‌ها را می‌برند. اما مربیان بزرگ، در تیم‌ها «سیستم» می‌سازند، و «فرایندی» جاری می‌کنند که منجر به ظهور ستاره‌ها و موفقیت پایدار و بلندمدت تیم می‌شود. به طور مشابه، مشکل اساسی سازمان‌های ما برای تحول هم در «فرایند» و «سیستم» است، نه «افراد». اگر فرایندها درست شوند بوروکراسی کاهش می‌یابد، بهره‌وری بالا می‌رود و ارزیابی عملکرد سیستم آسان می‌شود.

در این دوره با دید سیستمی به سراغ فرایندها می‌رویم. نگاه ما در این دوره هم مدیریتی است، هم مهندسی و هم کامپیوتری. از تعریف و طراحی عملی فرایند در حوزه‌های بازاریابی و فروش، پشتیبانی و خدمات پس از فروش، منابع انسانی، لجستیک، مالی، تولید، عملیات و … براساس BPMN 2.0 شروع می‌کنیم تا برسیم به راهکارهای مقابله با چالش همیشگی تحول سازمانی و اجرای آن. در مدل‌های مرجع به سراغ APQC و ITIL و eTOM می‌رویم و ساختار فرایندها را در مدل‌های مرجع می‌آموزیم. با توجه به سابقه برگزاری دوره‌های متعدد در سازمان‌های بزرگ و پروژه‌های مدیریت فرایند اجراشده، مثال‌های متعدد و مطالعات موردی «واقعی» از مسائل دنیای کسب و کار در سازمان‌های «ایرانی» ارائه و حل می‌شود تا شما توانایی حل مسائل را در دنیای واقعی داشته باشید. این دوره به شما کمک می‌کند سازمانتان یا واحدتان را فرایندمحور کنید، و اگر دانشجو هستید در این دوره مهارتی را به دست می‌آورید که بتوانید با آن به سازمان‌ها کمک بزرگی کنید.

بابک هزاوه، دکترای مدیریت سیستم‌ها از دانشگاه تهران

توضیحات تکمیلی درباره این دوره (کلیک کنید)

مدیریت فرایندهای کسب و کار، حوزه‌ای است که موردنیاز گروه‌های مختلفی در داخل سازمان است. مدیران سازمان به علت آن که به نقش و توانایی مدیریت فرایندها در بهبود عملکرد سازمان و بهبود کیفیت سرویس پی برده‌اند، جذب آن می‌شوند. مهندسان صنایع، مدیریت فرایندها را فرصتی برای اجرای تکنیک‌های بهینه‌سازی وظایف سازمانی می‌بینند. از سوی دیگر، مهندسان IT، مدیریت فرایندها را به عنوان زبانی مشترک برای برقراری ارتباط با سایر ذی‌نفعان سازمان می‌شناسند. مهم نیست که هر کدام از این گروه‌ها در دنیای متفاوتی زندگی می‌کنند، بلکه «مدیریت فرایندها» نقطه وصل تمامی آن‌هاست. اگر اهداف و استراتژی‌های سازمان را شناخته‌اید و قصد پیاده‌سازی آن‌ها را دارید، مهم‌ترین ابزار شما، مدیریت فرایندهاست.

هدف این دوره، آموزش کامل و جامع مدیریت فرایندها به صورت «میان رشته‌ای» براساس BPMN می‌باشد. ضمنا بعد از این دوره شما می‌توانید کارکردهای BPMS را هم بشناسید.

بنابراین شما می‌توانید انتظار داشته باشید که بعد از این دوره ضمن درک کامل مدیریت فرایند و مدل‌سازی فرایندها با BPMN، توانایی حل مشکلات و مسائل واقعی دنیای کسب و کار در ایران را داشته باشید.

مهم‌ترین تمایزات این دوره (کلیک کنید)

 • از معتبرترین منابع بین‌المللی در حوزه مدیریت فرایند برای طراحی آن بهره‌گیری شده است.
 • نگاه این دوره به مدیریت فرایندها، یک نگاه «میان‌رشته‌ای» است، و تعادلی میان مباحث مهندسی صنایع، مدیریت کسب و کار و مهندسی IT در آن در نظر گرفته شده است.
 • تمام چرخه حیات مدیریت فرایند را شامل می‌شود؛ از تحلیل، بازطراحی و اجرا تا نظارت.
 • تمرین‌ها و مثال‌های متعدد و مطالعات موردی «واقعی» از مسائل دنیای کسب و کار در سازمانی‌های «ایرانی» در آن مطرح و حل می‌شود تا شما توانایی حل مسائل را در دنیای واقعی داشته باشید.
 • براساس زبان مدل‌سازی فرایند استاندارد و جهانی BPMN جلو می‌رود.

جایگاه شغلی مدیریت فرایندهای کسب و کار (کلیک کنید)

براساس آمار Indeed، شغل «تحلیلگر فرایندهای کسب و کار» جزو مشاغل پرتقاضا و پردرآمد در سازمان‌های اروپایی و امریکایی به حساب می‌آید. توجه به این امر در سازمان‌های ایرانی نیز روز به روز بیشتر می‌شود و مهارت مدیریت فرایند به یک مهارت کلیدی تبدیل شده است.

دوره مدیریت فرایند های کسب و کار

مخاطبان دوره (کلیک کنید)

 • مدیران و سرپرستان برای مدیریت موثر فرایندها و افزایش بهره‌وری
 • اعضای واحد سیستم‌ها و روش‌ها در سازمان‌ها
 • دانشجویان و دانش‌آموختگان رشته‌های: مدیریت کسب و کار (MBA)، مدیریت صنعتی، مدیریت سیستم‌های اطلاعاتی، مهندسی صنایع، مهندسی فناوری اطلاعات و …
 • کلیه علاقه‌مندان به مباحث سیستم‌ها و فرایندها

تضمین کیفیت

گارانتی بازپرداخت وجه

با توجه به تجربه برگزاری ده‌ها کارگاه مشابه و دریافت فیدبک‌های بسیار مثبت، در صورتی که از دوره به هر دلیل رضایت نداشتید هزینه پرداختی شما قابل عودت می‌باشد.

اگر در خصوص این دوره سوالی دارید با شماره ۲۸۴۲۲۴۷۲ تماس حاصل فرمایید.

ثبت‌نام آنلاین (۶۴۰،۰۰۰ تومان)


نمایه‌شده در

دوره مدیریت فرایند های کسب و کار

- امتیاز شما -
[کل: 9 میانگین: 4.4]

دوره‌های تخصصی

آموزش‌های کاربردی مدیریت در کار و کسب

برنامه دوره‌ها را ببینید

6 سوال یا دیدگاه درباره “دوره مدیریت فرایند های کسب و کار”

  1. با سلام و تشکر از پیام شما
   بله در این دوره به طور کامل با استاندارد نمادهای BPMN 2.0 در طراحی و مدل‌سازی فرایندها آشنا شده و نحوه پیاده‌سازی آن‌ها در نرم‌افزارهای مدل‌ساز مانند Visual Paradigm نیز آموزش داده می‌شود.
   موفق باشید.

  1. با سلام و سپاس از پیام شما،
   با توجه به فشردگی برنامه‌های آموزشی، پیشنهاد می‌کنیم در دوره و تاریخ کنونی ثبت‌نام فرمایید.
   البته اطلاع‌رسانی در خصوص دوره‌های پیش‌رو در همین صفحه انجام خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن