BPM Course
رپورتاژ

بهترین کتاب عربی کنکور چیست؟

بهترین کتاب عربی کنکور چیست؟

فروشگاه‌های کتابی که تمام تخصص‌ آن‌ها عرضه کتاب‌های کنکوری است، باید سعی کنند کتب کنکوری را از بهترین ناشران و مولفان کشورگرد آوری کرده و در اختیار کنکوری‌ها و پشت کنکوری‌های عزیز بگذارند. دروس تخصصی، از جمله بهترین کتاب عربی کنکور که بخاطر ضریب بالای آن‌ها برای بسیاری از پشت کنکوری‌های رشته انسانی از اهمیت بالایی برخوردارند، بسیار مهم هستند.
بهترین کتاب عربی کنکور جزو درس‌های مهم و با الویت برای افرادی است که اگر در انتخاب کتاب کنکوری خوب و خرید آن دقت لازم را انجام ندهند، به مشکل بر خواهند خورد. شما باید کتاب عربی کنکور خود را از کتابفروشی‌هایی که در این زمینه تجربه، سابقه و تخصص کافی را دارند تهیه کنید. بسیاری از این کتابفروشی‌ها امکان خرید این کتب را به صورت اینترنتی و تلفنی برای پشت کنکوری‌ها فراهم آورده‌اند. جهت اطلاعات بیشتر تا پایان این مقاله با همراه باشید.

درباره بهترین کتاب‌های عربی کنکور

همانطور که گفتیم کتابفروشی‌هایی که تمام تلاش خود را برای توزیع کتاب‌های کنکوری چه در حوزه دروس تخصصی و چه در دروس عمومی می‌گذارند، باید سعی کنند بهترین نوع تدوین شده این کتاب‌ها را خریداری کرده و توزیع کنند که این موضوع شامل درس تخصصی عربی و بهترین کتاب عربی کنکور هم می‌باشد.
درس عربی یکی از دروس تخصصی است که برای پشت کنکوری‌های رشته انسانی، دارای اهمیت ضریب بالا و با درصد تست زنی درست هستند. عربی از درس‌هایی است که فقط با به حافظه سپردن و مرور سطحی، فرد پشت کنکوری به تسلط کافی آن نمی‌رسد و لازم است که شما این درس را با قواعد و اصول درست آن یاد بگیرید تا در هنگام تست زدن از سر عت‌تان کاسته نشود.
در خریداری بهترین کتاب عربی کنکور باید دقت فرمایید؛ اگر کسی برای کمک گرفتن از آن در این زمینه ندارید، از مشاوران فروش کتاب فروشی‌ها می‌توانید راهنمایی‌های لازم را درخواست کنید تا مناسب‌ترین کتاب را در این زمینه تهیه کنید.
یک کتاب عربی کنکوری خوب، باید ابتدا اصول و قواعد را به صورت کلی و درسنامه توضیح داده باشد و سپس شما باید تست‌های لازم را پاسخ دهید و در قسمت پاسخنامه نیز، استدلال اینکه جواب مورد نظر، چرا این بوده است باید به صورت مفصل توضیح داده شود.

ویژگی‌های بهترین کتاب عربی کنکور

بهترین کتاب عربی کنکور کتابی است که شما را به آمادگی لازم برای شرکت در آزمون اصلی برساند و شما بتوانید درکوتاه‌ترین زمان ممکن تست‌های این درس تخصصی را پاسخ بدهید.
در تهیه بهترین کتاب عربی کنکور باید به این موضوع توجه داشته باشید که اگر این درس را خوب یاد بگیرید تا مدت‌ها بعد از فارغ التحصیل شدن این اصول در حافظه شما خواهند ماند. خوشبختانه درس عربی، اگر خوب یاد گرفته شود جزو دروس فرار نیست و کتاب تست مناسب در این زمینه به شما کمک بزرگی خواهد کرد.

برای یادیگری درس عربی باید از همان سال‌های اولیه خوب وقت بگذارید، اما اگر بنا بر دلایلی این اتفاق نیفتاده باشد، شما باید کتاب تستی را در این زمینه خرید کنید که بتواند جمع ‌بندی اصولی قواعد را در خلاصه‌ترین شکل ممکن به شما عرضه کند.

شاخصه‌های تهیه بهترین کتاب عربی کنکور

  • برخورداری از درسنامه و آموزش قواعد، تا فرد به درک کلی برسد و خلاصه آموزشی مناسب در دست داشته باشد.
  • ارائه مجموعه‌ای از واژگان با افعال و ضمایر، مترادف‌ها و متضادها
  • تدوین جامع کتاب عربی کنکور به صورت سلسله وار بر اساس سال‌های تحصیلی
  • گزینش تست‌ها از آسان به دشوار
  • مجموعه‌ تست‌های اصولی برای هر درس به صورت جداگانه همراه با پاسخنامه تحلیلی

مطالبی که گفته شد، تنها از ویژگی‌های معدود بهترین کتاب عربی کنکور هستند؛ اما بسیاری از مشاوران فروش کتابفروشی‌های کتاب‌های کنکوری با اطاعات کافی در این زمینه می‌توانند به شما در خرید بهترین کتاب عربی کنکور کمک کنند که با توجه به نقاط قوت و ضعف خود و زمانی که تا برگزاری آزمون اصلی دارید، بهترین کتاب را تهیه کنید. برای آشنایی هر چه بیشتر با بهترین کتاب عربی کنکور اینجا کلیک کنید.

معرفی بهترین کتاب عربی کنکور

ما در ادامه تعدادی از کتاب‌های مهم و ارزشمند بهترین کتاب عربی کنکور را به شما معرفی خواهیم کرد؛ اما این کتب به این موارد محدود نیستند و در بهترین کتابفروشی‌های تخصصی کنکوری قابل عرضه هستند.

عربی عمار جامع کنکور قلم چی

این کتاب کنکور یکی از بهترین کتاب عربی کنکور است که کمک می‌کند شما در این زمینه به تسلط و تبحر لازم تست زنی برسید.

عربی جامع انسانی میکرو طبقه بندی گاج

این کتاب هم در زمینه آموزشی و هم در زمینه تست زنی بهترین انتخاب شما برای گزینش کتاب کنکور عربی است. مولف این کتاب اسرافیل قرابان پور است؛ این کتاب در ۷۴۷ صفحه و به صورت تک جلدی در بازار عرضه شده است.

عربی جامع کنکور منتشران

در این کتاب در ابتدا به صورت مختصر و جامع دروس ۳ سال دبیرستان آموزش داده شده است و دارای محتوای کاملا مفهومی بوده و گزینش تست‌های استاندارد و تایید شده از سازمان سنجش است که از جمله بهترین کتاب عربی کنکور در کتابفروشی‌ها می‌باشد.

بانک تست عربی جامع کنکور آی کیو گاج

این کتاب کنکوری به صورت آموزشی (درسنامه) و تستی تدوین شده است و در دو جلد با تالیف محمد مهدی بهراجو نوشته شده است.

واژه نامه عربی عمار جامع کنکور قلم چی

این کتاب یک گنجینه در زمینه یادگیری لغات و واژگان است که سه سال دبیرستان را به صورت یکجا گرد آوری کرده است. از جمله مفهوم واژگان، ضمایر و افعال آن‌ها و خلاصه قواعد با نمونه‌های مترادف‎ و متضادها. مولف این کتاب عمار تاج بخش می‌باشد.

عربی عمار جامع کنکور ریاضی و تجربی قلم چی

درس عربی برای رشته‌های ریاضی و تجربی جزو درس‌های عمومی حساب می‌شود که اگر محصلان این رشته، زمان کمی برای این واحد عمومی گذاشته باشند، با تهیه کتاب‌های این‌چنینی می‌توانند بهترین کتاب عربی کنکور را تهیه کنند. این کتاب هم به صورت آموزشی و درسنامه بوده و هم گزینشی از تست‌های مفید را در خود دارد.

موج آزمون عربی کنکور نشر الگو

دکتر ایاد فیلی این کتاب جامع درسی و تست را برای کلیه رشته‌های تحصیلی تالیف کرده است و این کتاب به صورت تک جلدی در بازار عرضه شده است.

عربی جامع کنکور نشر الگو

این کتاب کنکوری به صورت جامع برای سه سال تحصیلی است که البته هر کدام از مباحث درس‌ها به بهترین شکل ممکن تدوین شده‌اند. در این کتاب تست‌های هر درس به صورت مدون شده تالیف شده‌اند که به صورت جداگانه به واژگان مهم هر درس پرداخته شده است.

سخن پایانی

بهترین کتاب عربی کنکور را باید از کتابفروشی‌هایی تهیه کنید که سالیان سال در این کار خدمات ارزشمندی داشته‌اند و یا اگر یک کتابفروشی سابقه چندانی در این زمینه ندارد، در عوض با پشتوانه تخصصی و دانش کافی این خدمات را ارائه می دهد. کتاب کنکور عربی برای کمک به افرادی که می‌خواهند خود را در این درس تقویت کرده و ارتقا بدهند و همچنین ضعف‌های خود را برطرف نمایند، بسیار موثر و مفید خواهند بود.
یکی از کتابفروشی‌هایی که در این زمینه هم تخصص و هم تجربه کافی دارد، کتابفروشی وطن بوک است که بهترین کتاب عربی کنکور را در کشور توزیع می‌کند. این کتابفروشی امکان خدمات تلفنی و اینترنتی را برای پشت کنکوری‌های عزیز فراهم کرده تا برای خریدارای و تهیه این کتب ارزشمند دچار هدر رفتن وقت و نگرانی نشوند.

دوره جامع و بلندمدت «تحلیلگر حرفه‌ای کسب‌وکار» با رویکرد کاربردی و اجراییاطلاعات بیشتر و ثبت‌نام
بستن