دوره دیجیتال مارکتینگ گوگل

یک دوره آموزش کاربردی صفر تا صد دیجیتال مارکتینگ گوگل برگزار می‌شود. در این صفحه سرفصل‌ها، ویژگی‌ها، رزومه مدرس و توضیحات محل برگزاری دوره ارائه شده است.

دوره دیجیتال مارکتینگ گوگل
دوره دیجیتال مارکتینگ گوگل

دوره دیجیتال مارکتینگ گوگل

زمان برگزاری شهریه
۳ جلسه ۸ ساعته (مجموعا ۲۴ ساعت)
به شرح زیر:
چهارشنبه ۳ مهر ساعت ۱۸-۹
پنجشنبه ۴ مهر ساعت ۱۸-۹
جمعه ۵ مهر ساعت ۱۸-۹
مدرک معتبر از گوگل و MPT اتریش
پذیرایی ناهار و میان‌وعده
۶۴۰،۰۰۰ تومان
۴۸۰،۰۰۰ تومان
(فقط تا ۳۱ شهریور)

هم‌اکنون آنلاین ثبت‌نام کنید:

ثبت‌نام آنلاین (۴۸۰،۰۰۰ تومان)

اطلاعات بیشتر: ۲۸۴۲۲۴۷۲


تصویر دوره قبلی دیجیتال مارکتینگ گوگل

برگزارشده در مردادماه امسال

دوره دیجیتال مارکتینگ گوگل
دوره دیجیتال مارکتینگ گوگل

ویدیو دوره دیجیتال مارکتینگ گوگل


دوره دیجیتال مارکتینگ گوگل

معرفی دوره دیجیتال مارکتینگ گوگل

دوره آموزشی کاربردی Google Digital Marketing (دیجیتال مارکتینگ گوگل)، راهی به بازاریابی سریع‌تر و هوشمندتر با دانش کاربردی و تحلیل داده یکپارچه برای رسیدن به نتایج بهتر برای کسب و کارهای کوچک و بزرگ به همراه دریافت مدارک مربوطه از گوگل!

در دوره دیجیتال مارکتینگ گوگل، شما طبق سرفصل‌های رسمی گوگل، با کاربرد عملی ابزارهای:
Google Analytics, Google Search Console (Google Webmaster), Google Tag Manager, Google Data Studio
آشنا می‌شوید.

در پایان این دوره، شما مهارت‌های اساسی برای کار در حوزه دیجیتال مارکتینگ را به دست آورده و می‌توانید براساس داده‌ها و با استفاده از ابزارهای قدرتمند گوگل، رفتار مشتریان در فضای آنلاین را تحلیل کنید، استراتژی دیجیتال ارائه نمایید و مبتنی بر داده‌ها تصمیم بگیرید. با شرکت در دوره دیجیتال مارکتینگ گوگل، شما ضمن دریافت مدارک بین‌المللی موردنیاز خود، می‌توانید کمک بزرگی به سازمان‌ها در حوزه دیجیتال مارکتینگ کنید.


دوره دیجیتال مارکتینگ گوگل در یک نگاه

۲۴ ساعت آموزش کاربردی و کارگاهی

در این دوره آموزش کاملا کاربردی و متناسب با نیاز ضروری سازمان‌های کوچک و بزرگ براساس سرفصل رسمی و متد آموزشی گوگل صورت می‌گیرد؛ و در پایان دوره، مدرک مربوط به هر بخش را از گوگل دریافت می‌کنید.

مدرک معتبر بین‌المللی

به شرکت‌کنندگان در این دوره، گواهی معتبر بین‌المللی به زبان انگلیسی از Google و آکادمی MPT اتریش با مهر و هولوگرام و امکان استعلام آنلاین تقدیم می‌گردد.

ارائه نقشه راه دیجیتال مارکتینگ گوگل

نقشه راه دیجیتال مارکتینگ گوگل که به صورت کاملا اختصاصی و به ابداع مدرس دوره آماده شده است، راهنمای همیشگی شما در دیجیتال مارکتینگ خواهد بود. این نقشه راه در این دوره آموزشی به شما ارائه می‌شود.

ارائه صوت دوره

با دریافت صوت دوره دیجیتال مارکتینگ گوگل، برای مرورهای بعدی مباحث و یادآوری‌های آتی دیگر هیچ دغدغه و نگرانی نخواهید داشت.

ارائه منابع و جزوات تکمیلی

کلیه منابع فارسی و انگلیسی و جزوات تکمیلی به صورت PDF برای استفاده در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

گروه پرسش و پاسخ

برای شرکت‌کنندگان در دوره دیجیتال مارکتینگ گوگل، گروه واتس‌اپ برای پرسش و پاسخ در خصوص مباحث دوره و به‌اشتراک‌گذاری دانش و تجربیات تشکیل می‌شود.

در دوره دیجیتال مارکتینگ گوگل با کاربرد چه ابزارهایی آشنا می‌شویم؟

ابزار قدرتمند گوگل سرچ کنسول یا Google Webmaster Tools که مهمترین ابزار برای SEO یا بهینه‌سازی جهت موتور جستجو گوگل است و هر دیجیتال مارکتری باید روی آن مسلط باشد. گوگل آنالیتیکس (Google Analytics) ابزار قدرتمند تحلیلی گوگل که به تمامی کسبوکارها امکان مانیتورینگ، رصد و گزارش‌دهی ترافیک وبسایتشان را می‌دهد.
در این دوره، گام‌های اولیه در اتصال داده‌ها به ابزار گوگل دیتا استودیو و ساخت گزارشات مربوطه و تحلیل‌های مارکتینگ روی داده‌ها را خواهیم آموخت و تمرین خواهیم کرد. در دوره دیجیتال مارکتینگ گوگل خواهیم آموخت که این ابزار چگونه اجرا و مدیریت فرآیند Tags را برای بازاریاب‌ها، تحلیلگرها و توسعه‌دهندگان آسان خواهد کرد.

مدرک معتبر بین‌المللی

در این دوره، به تناسب هر مبحث مدرک مربوطه را از گوگل می‌گیرید (Google Certificate) و به غیر از این، به شرکت‌کنندگان در این دوره مدرک معتبر بین‌المللی MPT اتریش با با مهر و هولوگرام و با امکان استعلام آنلاین نیز تقدیم خواهد شد.

نمونه مدرک گوگل Google Certificate:

نمونه مدرک MPT:

اگر در خصوص این دوره سوالی دارید با شماره ۲۸۴۲۲۴۷۲ تماس حاصل فرمایید.

ثبت‌نام آنلاین (۴۸۰،۰۰۰ تومان)


ویدیوی معرفی دوره دیجیتال مارکتینگ گوگل

برای مشاهده ویدیوی معرفی دوره دیجیتال مارکتینگ گوگل در سایت آپارات کلیک کنید.


برخی از همراهان قبلی دوره‌های ما

معرفی مدرس دوره دیجیتال مارکتینگ گوگل

مهندس حسن فرهاد

دانشگاه تهران

 • کارشناسی ارشد مدیریت بازاریابی از دانشگاه تهران
 • مدیر مارکتینگ Talent Coach مجموعه Iran Talent (ایران تلنت)
 • مدیر اسبق مارکتینگ و مدیر روابط عمومی های‌وب با افتخار انتخاب به‌عنوان برترین وب‌سایت جشنواره وب و موبایل ایران در دو دوره متوالی
 • دارای مدرک رسمی بین‌المللی دوره‌های Google Analytics از گوگل (مشاهده مدرک ۱) (مشاهده مدرک ۲) (برای دیدن مدارک از IP خارج استفاده کنید.)
 • دانش‌آموخته رسمی دوره‌های دیجیتال مارکتینگ گوگل
 • سابقه تدریس و برگزاری دوره آموزشی در موسسه آموزش عالی آزاد نگاره، خانه مدیریت ایران، موسسه آموزش عالی گسترش مدیریت تهران و …
 • بیش از ۵ سال سابقه کار مدیریتی در حوزه دیجیتال مارکتینگ در صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات (لینکدین)

مدرس دوره دیجیتال مارکتینگ، مهندس حسن فرهاد، مدیراسبق مارکتینگ و روابط عمومی شرکت های‌وب است که در دوره مدیریت خود، وب‌سایت های‌وب در دو دوره متوالی، رتبه اول از نظر داوران و مردم را در دهمین و یازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران دریافت کرد:


محل برگزاری دوره دیجیتال مارکتینگ گوگل

این دوره در یک مرکز آموزشی بسیار شیک و مجهز به تمامی امکانات آموزشی لازم (واقع در خیابان کارگر شمالی، خیابان پنجم) برگزار می‌شود.

هر روز دوره شامل ناهار و دو نوبت پذیرایی میان وعده می‌باشد.


Google Analytics, Google Search Console (Google Webmaster), Google Tag Manager, Google Data Studio
گوگل آنالیتیکس، گوگل سرچ کنسول (وبمستر)، گوگل تگ منیجر، گوگل دیتا استودیو

در این قسمت نگاهی سریع داریم به مباحث و سرفصل‌های دوره کاربردی دیجیتال مارکتینگ گوگل:

Google Analytics for Beginners
در این قسمت، ویژگیهای اولیه گوگل آنالیتیکس همانند چگونگی ساخت اکانت Google Analytics، اجرای Tracking Code، تحلیل گزارشات اولیه و ایجاد اهداف (Goals) و رصد کمپین (Campaign Tracking) را می‌آموزیم و مدرک مربوطه را از گوگل دریافت می‌کنیم.

Advanced Google Analytics
در دوره گوگل آنالیتیکس پیشرفته، ویژگیهای پیشرفته‌تر این ابزار گوگل شامل جمع‌آوری داده‌ها (Data Collect)، پردازش و پیکربندی (Processing and Configuration) و انواع تحلیل‌های پیچیده‌تر و ابزارهای بازاریابی مربوطه را می‌آموزیم و مدرک مربوطه از گوگل را دریافت می‌کنیم.

Google Analytics for Power Users
در این قسمت، به یادگیری و تمرین تحلیل‌های کاربردی برای رصد عملکرد کسبوکار و مشخص کردن نواحی بهبود خواهیم پرداخت و سپس مدرک مربوطه را از گوگل دریافت خواهیم کرد.

Google Tag Manager
در دوره مدیریت برچسب گوگل خواهیم آموخت که این ابزار چگونه اجرا و مدیریت فرآیند Tags را برای بازاریابها (Marketers)، تحلیلگرها (Analysts) و توسعه‌دهندگان (Developers) آسان خواهد کرد.

Introduction to Data Studio
در دوره Data Studio گام‌های اولیه در اتصال داده‌ها به این ابزار و ساخت گزارشات مربوطه را خواهیم آموخت و تمرین خواهیم کرد.

Google Web Master
در این دوره خواهیم آموخت که نخستین گام در دنیای دیجیتال مارکتینگ را با وبمستر گوگل یا همان سرچ کنسول آغاز کنیم، این ابزار یکی از مهمترین ابزار SEO  است که توانایی کار کردن با آن جزو مهم‌ترین مهارتهای دیجیتال مارکترها (Digital Marketers) می‌باشد.

مهم‌ترین تمایزات این دوره (کلیک کنید)

 • از معتبرترین منابع بین‌المللی در حوزه دیجیتال مارکتینگ برای طراحی آن بهره‌گیری شده است.
 • تمرین‌ها و مثال‌های متعدد و مطالعات موردی «واقعی» از مسائل دنیای کسب و کار در سازمانی‌های «ایرانی» در آن مطرح و حل می‌شود تا شما توانایی حل مسائل را در دنیای واقعی داشته باشید.
 • براساس سیلابس‌های دوره رسمی گوگل جلو می‌رود.

جایگاه شغلی دیجیتال مارکتینگ (کلیک کنید)

براساس آمار Indeed، شغل «کارشناس دیجیتال مارکتینگ» یا «دیجیتال مارکتر» جزو مشاغل پرتقاضا و پردرآمد در سازمان‌های اروپایی و امریکایی به حساب می‌آید. توجه به این امر در سازمان‌های ایرانی نیز روز به روز بیشتر می‌شود و مهارت دیجیتال مارکتینگ به یک مهارت کلیدی تبدیل شده است.

حال با این دوره و دریافت مدرک از گوگل شما می‌توانید در سمت‌های مربوطه به دیجیتال مارکتینگ در شرکت‌ها مشغول شوید و یا اگر در حال کار هستید ارزش‌های بسیار بهتر و بیشتری را برای سازمانتان ایجاد کنید.

پیش‌نیازهای دوره (کلیک کنید)

هدف اصلی ما یادگیری در کنار هم است؛ پس مهم نیست در چه سطحی از اطلاعات در این زمینه‌ها (ابزار اصلی دیجیتال مارکتینگ گوگل) قرار دارید؛ ما از نقطه آغازین شروع خواهیم کرد. ندانستن این موارد در دنیای دیجیتال مارکتینگ ایراد محسوب میشود! پس فرصت را از دست ندهید.

تضمین کیفیت

گارانتی بازپرداخت وجه

با توجه به تجربه برگزاری ده‌ها کارگاه مشابه و دریافت فیدبک‌های بسیار مثبت، در صورتی که از دوره به هر دلیل رضایت نداشتید هزینه پرداختی شما قابل عودت می‌باشد.

اگر در خصوص این دوره سوالی دارید با شماره ۲۸۴۲۲۴۷۲ تماس حاصل فرمایید.

ثبت‌نام آنلاین (۴۸۰،۰۰۰ تومان)


نمایه‌شده در

دوره مدیریت فرایند های کسب و کار

- امتیاز شما -
[کل: 3 میانگین: 5]

دوره‌های تخصصی

آموزش‌های کاربردی مدیریت در کار و کسب

برنامه دوره‌ها را ببینید

8 سوال یا دیدگاه درباره “دوره دیجیتال مارکتینگ گوگل”

  1. با سلام و احترام،
   خیر، هزینه جدا نیاز نیست. شما با شرکت در این دوره، مدارک مرتبط را از گوگل در زمان دوره دریافت کرده و همچنین گواهی معتبر حضور در دوره به زبان انگلیسی نیز دریافت می‌کنید و هزینه دیگری بابت مدارک دریافت نمی‌شود.

  1. با سلام و احترام؛ بله در این دوره با ابزارهای گوگل که برای دیجیتال مارکتینگ ضروری‌اند آشنا می‌شوید و به وسیله آن می‌توانید کمک بزرگی به سازمان‌ها کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن