BPM Course
رپورتاژ

فروش سنگ فیروزه رگه دار سبز آبی

بازار زیور آلات و انگشتر می تواند ارائه دهنده قیمت واقعی و تا حدی نزدیک به واقعیت برای سنگ فیروزه رگه دار باشد.
در هنگام خرید سنگ فیروزه شجری دقت داشته باشید که این سنگ سفافیت و براقی خاصی دارد و اگر رنگ آن کدر و مات شده بود بدانید که اصطلاحا سنگ فیروزه مرده است و به آن جسم تیزی برخورد کرده است و یا در معرض تماس با مواد شوینده، روغنجات، لوازم آرایشی، ادکلن و غیره بوده است.
تمامی موارد گفته شده می تواند کیفیت سنگ فیروزه را از بین ببرد و سبب شود که سنگ مات و کدر شود که در این صورت وجهه جالبی ندارد و دیگر جذابیت اولیه را ندارد.
توصیه می شود که پس از تهیه سنگ فیروزه اصل و یا خریدن انگشتر فیروزه از تماس آن با آب گرم و داغ و همچنین مایع دستشویی جدا پرهیز شود تا از کیفیت آن کاسته نشود.

در مراکز فروش فیروزه رگه دار و انواع زیور آلات و انگشتر می توان نمونه های دلخواه سنگ فیروزه گران رگه دار را خرید کرد و با استفاده از آنها خواص بسیار مفیدی را برای خود بدست آورد.
از آنجایی که این سنگ می تواند چشم زخم را از فرد دارنده دور کند دارای قیمتهای بسیار گوناگونی می باشد و برخی از نمونه های باکیفیت آن بسیار گران می باشند.
همچنین استفاده از این سنگ انرژیهای منفی را از انسان دور می کند و ترس و وحشت را نیز از دل دارنده خود بیرون می کند و سبب رونق کسب و کار می شود که در گذشته اکثر کاسبان و تجار از انگشترهای فیروزه استفاده می کرده اند.
این سنگ می تواند حس اعتماد به نفس انسان را بالا برد و انرژیهای مثبت را درون بدن فرد افزایش دهد که سبب شادی و از بین رفتن افسردگی در فرد می شود.

سنگ فیروزه سبز آبی

در این قسمت قصد داریم راجب سنگ فیروزه سبز آبی که یکی دیگر از پر طرفدار ترین نوع سنگهای فیروزه می باشد صحبت کنیم که قطعا برای شما نیز جالب و خواندنی می باشد پس با ما در ادامه همراه باشید.
باید بگوییم که به طور کلی سنگ فیروزه آبی متمایل به سبز نسبت به سنگ فیروزه آبی بسیار پر طرفدار تر می باشد که اما باز هم انتخاب و استفاده از آنها به سلیقه شخصی افراد بستگی دارد.
امروزه تقاضای استفاده از سنگ فیروزه سبز در بین افراد بسیار بالاتر رفته است که همین امر باعث پر فروش شدن آن از بقیه سنگهای قیمتی شده است.

سنگ فیروزه به دلیل انواع و اقسام کاربردهای درمانی پای ثابت بازار جهانی است و در همه جای دنیا خرید و فروش می‌شود و معامله این نوع سنگ سود هنگفتی نیز با خود به همراه دارد.
خرید و فروش سنگ فیروزه سبز آبی علاقه مندان زیادی دارد اما فقط عده محدودی از عموم اصل سنگ فیروزه را از فرع آن تشخیص می‌دهند.
یکی از دلایل جذابیت فیروزه رنگهای متفاوت و چشمگیر آن است که در هر نقطه از دنیا یک رنگ آن شاخص است که همین موضوع حساب این سنگ را از باقی سنگها جدا می کند.
جالب است بدانید که یکی از جذاب ترین فیروزه های موجود در دنیا می باشد که امروزه مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است.

خرید سنگ فیروزه مرده

همان طور که اشاره کردیم سنگ فیروزه مرده دارای ارزش مالی زیادی نیست اما می توان به دلیل خواصی که این سنگ دارد آن را خریداری نمود.
خرید سنگ فیروزه مرده برای افرادی خاص دارای منفعت است و می تواند برای آنها به عنوان یک کار با درامد خوب شناخته شود.
سنگ فیروزه وقتی در معرض چربی، لوازم آرایشی، روغن، آب داغ و غیره قرار می گیرد دچار تغییر رنگ و فرم می شود و خواص و کاربرد خود را تا حد زیادی از دست می دهد که به همین جهت به آن سنگ فیروزه مرده می گویند.
بهتر است بدانید که برخی از سنگ فیروزه دارای رنگ سبز هستند که ممکن است با نوع مرده آن را اشتباه بگیرید اما سنگ مرده دارای رنگ سبزی شبیه به کپک زدگی است و برای شناخت بیشتر از این سنگ می توانید به قسمت تصاویر مراجعه نمایید تا شناخت بیشتری به آن پیدا کنید.

گر قصد خرید و فروش سنگ فیروزه دارید بهتر است قبل از اقدام به خرید از نحوه تشخیص اصل بودن و قیمت گذاری آن آگاه شوید تا خرید خوبی را تجربه نمایید.
قیمت سنگ فیروزه با سه عامل تعیین می شود که در ادامه توضیح مختصری را در مورد آن به شما می گوییم.
قیمت گذاری بر اساس رنگ سنگ به این صورت است که این محصول دارای رنگهای متعدی نظیر آبی تیره، آبی کمرنگ تا سبز پر رنگ بوده و هر چقدر رنگ آن به سمت آبی تیره یا سبز برود قیمت آن افزایش پیدا می کند.
همان طور که می دانید سنگ فیروزه در معادن برخی از استانها قابل استخراج است و مهم ترین عامل در تعیین قیمت این محصول معدنی است که در آن سنگ استخراج می شود.
به طور مثال سنگی که در آمریکا برداشت می شود به دلیل عدم کیفیت رنگ و برش خوری آن دارای قیمت پایین تری نسبت به نوع ایرانی است و همچنین سنگ فیروزه نیشابوری یکی از گران قیمت ترین و بهترین نوع این سنگ است که به بیشتر کشورها صادر می شود.

دوره جامع و بلندمدت «تحلیلگر حرفه‌ای کسب‌وکار» با رویکرد کاربردی و اجراییاطلاعات بیشتر و ثبت‌نام
بستن