عمومی

ثبت «کار و کسب» در سامانه نوآفرین وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات

کار و کسب در شهریورماه ۱۳۹۹ در سامانه ملی ایران نوآفرین به صورت رسمی ثبت شد. رسالت سامانه ملی ایران نوآفرین فراهم کردن فضایی برای تسهیل کردن شرایط کاری شرکت‌های فعال در حوزه نوآفرینی کشور است.

کار و کسب که در زمینه آموزش‌های نوین حوزه مدیریت به صورت حضوری و آنلاین و ارائه مشاوره‌های مدیریتی برای سازمان‌های ایرانی فعالیت می‌کند، پس از طی کردن مراحل ارزیابی و فنی، موفق به ثبت در سامانه نوآفرین شد.

این سامانه جامع به همت سازمان فناوری اطلاعات ایران و با همکاری معاونت علمی و فرهنگی ریاست جمهوری، سازمان صنفی رایانه‌ای کشور و صندوق نوآوری و شکوفایی کشور ایجاد شده است. سامانه ملی ایران نوآفرین سامانه‌ای جامع در حوزه نوآفرینی کشور است تا امکان رشد و شکوفایی در این حوزه را از طریق تسهیل دسترسی به اطلاعات و امکانات موردنیاز ذینفعان اصلی این حوزه و یکپارچه‌سازی آن‌ها، فراهم آورد.

این سامانه به شرکت‌های نوآور که اعضای آن هستند تسهیلاتی مانند رفع موانع کسب و کار، تسهیلات مالی، شرکت در رویدادها، استفاده از داده‌های دولتی و … را ارائه می‌دهد. امید است کار و کسب با بهره‌مندی از این تسهیلات، بتواند راه رشد و موفقیت خود را با سرعت بیشتری طی کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوره جامع و بلندمدت «تحلیلگر حرفه‌ای کسب‌وکار» با رویکرد کاربردی و اجراییاطلاعات بیشتر و ثبت‌نام
بستن