ویژگی‌های تجربه دوره‌های آموزشی آنلاین با کار و کسب

کار و کسب دوره‌های آموزشی را با ویژگی‌ها و مزایایی متفاوت برگزار می‌کند

درباره ویژگی‌های دوره‌های آموزشی کار و کسب


این روزها رفت‌وآمد به تقریباً هر نقطه‌ای از شهر، به خاطر وجود ترافیک، حداقل یک ساعت از زمان ما را تلف می‌کند. به غیر از بحث زمان، ریسک و مشکلاتی مانند آلودگی هوا، هزینه رفت‌وآمد، جای پارک خودرو و … نیز قابل چشم‌پوشی نیستند. در چنین شرایطی، دوره‌های آموزشی آنلاین این امکان را فراهم می‌کنند که اساتید و دانشجویان از مزایای آموزش و ارتباط در یک محیط تعاملی بهره‌مند شده و با خیال راحت و فارغ از مسافت‌های جغرافیایی و فیزیکی، روی افزایش اثربخشی آموزش تمرکز کنند.

کار و کسب، براساس استراتژی‌های سازمانی خود، کلیه دوره‌ها را به صورت آنلاین و با ویژگی‌هایی متمایز برگزار می‌نماید. در کار و کسب با بهره‌گیری از دانش فنی و تخصصی و با تامین زیرساخت مناسب، دوره‌های آنلاین با کیفیتی فوق‌العاده برگزار می‌شود تا تجربه‌ای متفاوت برای شرکت‌کنندگان رقم زده شود. در این صفحه توضیحات بیشتری در خصوص ویژگی‌های آموزش آنلاین در کاروکسب داده شده است.


آیا می‌دانستید که براساس آمار سال ۲۰۲۳ …


 • ۷۷٪ مدرسین معتقدند که آموزش آنلاین برابر یا بهتر از آموزش حضوری است.
 • ۷۰٪ شرکت‌کنندگان دوره‌های آموزشی معتقدند که آموزش آنلاین بهتر از آموزش حضوری است.
 • ۷۷٪ سازمان‌ها آموزش آنلاین را به حضوری ترجیح می‌دهند.
 • آموزش آنلاین ۲۵٪ تا ۶۰٪ انتقال اطلاعات بیشتر در زمان کمتر نسبت به حالت حضوری دارد.
 • در آموزش آنلاین ۹۰٪ مصرف انرژی و ۸۵٪ انتشار دی‌اکسیدکربن کمتر اتفاق می‌افتد. (منبع آمار بالا)

ویژگی‌های دوره‌های آنلاین کار و کسب در یک نگاه

استفاده از برترین پلتفرم‌های آموزشی

دوره‌های آنلاین کاروکسب با استفاده از پلتفرم‌های حرفه‌ای بین‌المللی و بومی و با تهیه منابع زیرساختی (سرور) اختصاصی و ترافیک نیم‌بها برگزار می‌شوند. برای شرکت در کلاس‌ها نیز یک مرورگر مانند گوگل کروم کافی است.

تعامل زنده، مانند کلاس حضوری!

ارزش دوره‌های آموزشی به رفع اشکال و ابهامات است. در دوره‌های آنلاین کاروکسب، در هر لحظه امکان پرسش و پاسخ متنی، صوتی، تصویری بدون هیچ مشکلی برای دانشجویان وجود دارد.

پشتیبانی فنی و آموزشی همیشگی

در طول زمان برگزاری دوره‌های آنلاین، پشتیبان متخصص (سوپروایزر دوره آموزشی) کار و کسب همواره حاضر بوده و از طریق چت آنلاین و یا تماس تلفنی پاسخگوی سوالات و آماده ارائه راهنمایی است.

فضای ابری اختصاصی (Cloud Storage)

برای شرکت‌کنندگان یک فضای ابری اختصاصی در نظر گرفته می‌شود که در آن براساس نوع دوره، منابع و جزوات تکمیلی مربوط به دوره، به صورت PDF برای استفاده در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

پنل اختصاصی کاربری

برای شرکت‌کنندگان در دوره‌های آنلاین، پنل اختصاصی روی سرور کاروکسب برای پرسش و پاسخ در خصوص مباحث دوره و به‌اشتراک‌گذاری دانش و تجربیات با حضور مدرس دوره تشکیل می‌شود.

 

تقویم دوره‌های آموزشی آنلاین


ویژگی‌های پلتفرم آموزش آنلاین کار و کسب

کار و کسب، پس از بررسی‌های فنی و تخصصی، یک پلتفرم بین‌المللی (ادوبی کانکت) و یک پلتفرم بومی (اسکای روم) را برای برگزاری دوره‌ها انتخاب و پیاده‌سازی کرده است. پلتفرم اصلی، ادوبی کانکت (نسخه کامل و جدیدترین ورژن) می‌باشد و پلتفرم جایگزین (در مواقع موردنیاز) اسکای روم می‌باشد. شرکت‌کنندگان در زمان برگزاری دوره‌ها به هر دو پلتفرم دسترسی داشته و براساس برنامه‌ریزی کارشناس آموزش کاروکسب، از آن‌ها استفاده می‌کنند.

دیگر ویژگی‌های برگزاری آنلاین دوره‌های کار و کسب عبارتند از:

 • کاربری بسیار آسان کلاس آنلاین بدون هیچ‌گونه پیچیدگی فنی برای شرکت‌کنندگان، از طریق هر ابزاری (کامپیوتر، لپ‌تاپ، تبلت یا موبایل) فقط با داشتن یک مرورگر مثل کروم
 • بهره‌گیری از منابع زیرساختی اختصاصی (Dedicated Server) متعلق به کاروکسب در دو مرکز داده داخل کشور (دیتاسنتر شرکت شاتل و دیتاسنتر شرکت رسپینا) برای دستیابی به بالاترین کیفیت و پایداری سرویس
 • وجود پشتیبان حرفه‌ای اختصاصی (سوپروایزر)‌ آنلاین در تمام زمان برگزاری دوره با امکان پاسخگویی تلفنی و چت
 • پنل اختصاصی کاربری برای شرکت‌کنندگان دوره برای دسترسی به لینک‌های مشاهده فیلم‌ها، ارتباط با مدرس و سایر شرکت‌کنندگان، استفاده از منابع و …
 • فضای ابری اختصاصی (Cloud Storage) با سرعت دسترسی بالا برای استفاده از منابع دوره
 • ترافیک نیم‌بها برای شرکت‌کنندگان داخل کشور
 • امکان مشاهده آنلاین فیلم هر جلسه بلافاصله پس از پایان جلسه تا یک ماه بعد
 • راندمان آموزشی فوق‌العاده به علت محدودیت تعداد شرکت‌کنندگان در هر کلاس (تا ۲۰ نفر)
 • امکان تعامل عالی متنی، صوتی و تصویری مدرس و دانشجویان، مانند یک کلاس حضوری
 • امکان انجام ورک‌شاپ‌های گروهی و کار تیمی از طریق ویژگی Breakout Rooms در پلتفرم
 • استفاده از تجهیزات حرفه‌ای سخت‌افزاری برای مدرسین برای دستیابی به بالاترین کیفیت
 • مانیتورینگ مستمر سرویس‌ها در این زمینه می‌توانید «داشبورد مانیتورینگ» را ببینید.
 • گزارش رضایت شرکت‌کنندگان از دوره‌های کاروکسب را می‌توانید در «داشبورد شفافیت» ببینید.

برای آشنایی بیشتر با امکانات منحصر به فرد پلتفرم اصلی مورداستفاده (ادوبی کانکت) پیشنهاد می‌کنیم ویدیوی زیر را مشاهده فرمایید:


تصاویری از محیط پنل کاربری اختصاصی شرکت‌کنندگان دوره


یک پنل کاربری اختصاصی برای شرکت‌کنندگان هر دوره ارائه می‌شود که کلیه اطلاعات دوره‌، لینک مشاهده آنلاین فیلم‌های دوره و … از طریق آن قابل دسترس است. این پنل کاربری روی سرور اختصاصی کاروکسب میزبانی می‌شود و دسترسی با آن به سادگی و با هر ابزاری امکان‌پذیر است. ضمن دسترسی به اطلاعات، با استفاده از این فضا، شما می‌توانید با مدرس دوره و سایر شرکت‌کنندگان تعامل داشته باشید.

برای دیدن تصاویر در اندازه بزرگ‌تر روی آن‌ها کلیک کنید.


تصاویری از فضای ابری اختصاصی شرکت‌کنندگان دوره


فضای ابری (Cloud Storage) هر دوره این امکان را فراهم می‌کند که کلیه منابع قابل دانلود هر دوره، با دسته‌بندی مناسب و راحت، با بالاترین سرعت در اختیار شرکت‌کنندگان قرار بگیرد. از آن‌جایی که این فضای ابری مختص کاروکسب است و از سرویس‌های اشتراکی و رایگان موجود در اینترنت استفاده نمی‌شود، بالاترین سرعت دانلود روی آن امکان‌پذیر است.

برای دیدن تصاویر در اندازه بزرگ‌تر روی آن‌ها کلیک کنید.


سوالات متداول آموزش آنلاین کار و کسب

پیش‌نیاز شرکت در دوره‌های آنلاین کاروکسب چیست؟

امکان استفاده از دوره‌ها با موبایل، تبلت و لپ‌تاپ وجود دارد. همچنین یک خط اینترنت با سرعت حداقل ۱ مگابیت بر ثانیه کفایت می‌کند.

آموزش‌های لازم برای استفاده از پلتفرم آموزش آنلاین داده می‌شود؟

قبل از دوره آموزش‌های لازم توسط کارشناسان آموزشی کاروکسب به شرکت‌کنندگان از طریق فایل آموزشی ارائه می‌شود و در صورت وجود هرگونه سوال یا مشکل از طریق چت آنلاین یا تماس تلفنی قابل رفع می‌باشد. همچنین لازم به ذکر است استفاده از پلتفرم‌های آموزش آنلاین و شرکت در دوره آنلاین بسیار ساده بوده و هیچ‌گونه پیچیدگی فنی ندارد.

مدرک دوره‌های آنلاین با حضوری تفاوت دارد؟

مدارک دوره آنلاین با دوره حضوری تفاوتی ندارد.

شرکت در کلاس آنلاین در زمان برگزاری ضروری است؟

بله، برای تکمیل موفقیت‌آمیز دوره‌ها باید دانشجویان حتما در دوره آنلاین شرکت کنند.

امکان پرسش و پاسخ در کلاس آنلاین وجود دارد؟

بله، در تمامی طول زمان دوره شرکت‌کنندگان می‌توانند سوالات خود را به صورت متنی، صوتی یا تصویری مطرح کرده و از مدرس پاسخ خود را دریافت کنند.

آیا فیلم دوره‌های آنلاین ضبط می‌شود؟

در صورتی که به هر دلیل، نتوانستید در بخشی از جلسات کارگاه شرکت کنید، نگران نباشید. به مدت یک ماه پس از پایان دوره، فرصت دارید که فیلم جلسات دوره را به صورت آنلاین مشاهده کنید.

برای اطلاع از تقویم دوره‌های آموزشی آنلاین کار و کسب و اطلاعات بیشتر، با ما در ارتباط باشید.

تقویم دوره‌های آموزشی آنلاین

اطلاعات بیشتر:
۶ ۴ ۵ ۳ ۲ ۰ ۱ ۹ – ۰۲۱

دوره جامع و بلندمدت «متخصص حرفه‌ای هوش تجاری» با رویکرد کاربردی و اجراییاطلاعات بیشتر و ثبت‌نام
بستن