عمومی

فصل جدید دوره‌های آموزشی کار و کسب

کار و کسب دوره‌های آموزشی را به صورت آنلاین و با ویژگی‌ها و مزایایی متفاوت برگزار می‌کند

فصل جدید دوره‌های آموزشی کار و کسب: این‌بار به صورت کاملاً آنلاین


محبوبیت دوره‌های آموزشی آنلاین روز به روز در حال افزایش است. دوره‌های آموزشی آنلاین این امکان را فراهم می‌کنند که اساتید و دانشجویان از مزایای آموزش و ارتباط در یک محیط تعاملی بهره‌مند شده و ریسک‌ها و هزینه‌هایی چون رفت و آمد، ترافیک، و … را نداشته باشند.

کار و کسب، براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده و در فصل جدید دوره‌های آموزشی، کلیه دوره‌ها را به صورت آنلاین و با ویژگی‌هایی متمایز برگزار می‌نماید. در کار و کسب با بهره‌گیری از دانش فنی و تخصصی و با تامین برترین فناوری‌های آموزشی آنلاین روز دنیا، دوره‌های آنلاین با کیفیتی فوق‌العاده برگزار می‌شود تا تجربه‌ای متفاوت برای شرکت‌کنندگان رقم زده شود.

تقویم دوره‌های آموزشی آنلاین


ویژگی‌های دوره‌های آنلاین کار و کسب در یک نگاه

استفاده از برترین پلتفرم‌های آموزشی

دوره‌های آنلاین کاروکسب با استفاده از برترین پلتفرم‌های حرفه‌ای بین‌المللی و بومی و با تهیه منابع زیرساختی اختصاصی برگزار می‌شوند. برای شرکت در کلاس‌ها نیز یک مرورگر مانند گوگل کروم کافی است.

تعامل زنده، مانند کلاس حضوری!

ارزش دوره‌های آموزشی به رفع اشکال و ابهامات است. در دوره‌های آنلاین کاروکسب، در هر لحظه امکان پرسش و پاسخ متنی، صوتی، تصویری برای دانشجویان وجود دارد.

پشتیبانی فنی و آموزشی همیشگی

در طول زمان برگزاری دوره‌های آنلاین، پشتیبان متخصص کار و کسب همواره حاضر بوده و از طریق چت آنلاین و یا تماس تلفنی پاسخگوی سوالات و آماده ارائه راهنمایی است.

ارائه منابع و جزوات تکمیلی

براساس نوع دوره، منابع و جزوات تکمیلی مربوط به دوره، به صورت PDF برای استفاده در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

گروه پرسش و پاسخ

برای شرکت‌کنندگان در دوره‌های آنلاین، گروه واتس‌اپ برای پرسش و پاسخ در خصوص مباحث دوره و به‌اشتراک‌گذاری دانش و تجربیات با حضور مدرس دوره تشکیل می‌شود.

 

تقویم دوره‌های آموزشی آنلاین


ویژگی‌های پلتفرم آموزش آنلاین کار و کسب

کار و کسب، پس از بررسی‌های فنی و تخصصی، یک پلتفرم بین‌المللی (ادوبی کانکت) و یک پلتفرم بومی (اسکای روم) را برای برگزاری دوره‌ها انتخاب و پیاده‌سازی کرده است. پلتفرم اصلی، ادوبی کانکت (نسخه کامل) می‌باشد و پلتفرم جایگزین (در مواقع موردنیاز) اسکای روم می‌باشد. شرکت‌کنندگان در زمان برگزاری دوره‌ها به هر دو پلتفرم دسترسی داشته و براساس برنامه‌ریزی کارشناس آموزش کاروکسب، از آن‌ها استفاده می‌کنند.

دیگر ویژگی‌های برگزاری آنلاین دوره‌های کار و کسب روی این پلتفرم‌ها عبارتند از:

  • کاربری بسیار آسان و بدون هیچ‌گونه پیچیدگی فنی برای شرکت‌کنندگان 
  • بهره‌گیری از منابع زیرساختی اختصاصی در دو مرکز داده با موقعیت فیزیکی مجزا برای دستیابی به بالاترین کیفیت و پایداری سرویس
  • ترافیک نیم‌بها برای شرکت‌کنندگان داخل کشور
  • بهره‌گیری همزمان از ۲ پلتفرم بین‌المللی و بومی برای حصول بالاترین کیفیت و کمترین ریسک در برگزاری دوره‌ها
  • امکان تعامل عالی متنی، صوتی و تصویری مدرس و دانشجویان مانند یک کلاس حضوری
  • استفاده از تجهیزات حرفه‌ای برای دستیابی به بالاترین کیفیت
  • و …

برای آشنایی بیشتر با امکانات منحصر به فرد پلتفرم اصلی مورداستفاده (ادوبی کانکت) پیشنهاد می‌کنیم ویدیوی زیر را مشاهده فرمایید:


سوالات متداول آموزش آنلاین کار و کسب

پیش‌نیاز شرکت در دوره‌های آنلاین کاروکسب چیست؟

امکان استفاده از دوره‌ها با موبایل، تبلت و لپ‌تاپ وجود دارد. همچنین یک خط اینترنت با سرعت حداقل ۱ مگابیت بر ثانیه کفایت می‌کند.

آموزش‌های لازم برای استفاده از پلتفرم آموزش آنلاین داده می‌شود؟

قبل از دوره آموزش‌های لازم توسط کارشناسان آموزشی کاروکسب به شرکت‌کنندگان از طریق فایل آموزشی ارائه می‌شود و در صورت وجود هرگونه سوال یا مشکل از طریق چت آنلاین یا تماس تلفنی قابل رفع می‌باشد. همچنین لازم به ذکر است استفاده از پلتفرم‌های آموزش آنلاین و شرکت در دوره آنلاین بسیار ساده بوده و هیچ‌گونه پیچیدگی فنی ندارد.

مدرک دوره‌های آنلاین با حضوری تفاوت دارد؟

مدارک دوره آنلاین با دوره حضوری تفاوتی ندارد.

شرکت در کلاس آنلاین در زمان برگزاری ضروری است؟

بله، برای تکمیل موفقیت‌آمیز دوره‌ها باید دانشجویان حتما در دوره آنلاین شرکت کنند.

امکان پرسش و پاسخ در کلاس آنلاین وجود دارد؟

بله، در تمامی طول زمان دوره شرکت‌کنندگان می‌توانند سوالات خود را به صورت متنی، صوتی یا تصویری مطرح کرده و از مدرس پاسخ خود را دریافت کنند.

آیا فیلم دوره‌های آنلاین ضبط می‌شود؟

در صورتی که به هر دلیل، نتوانستید در بخشی از جلسات کارگاه شرکت کنید، نگران نباشید. به مدت یک ماه پس از پایان دوره، فرصت دارید که فیلم جلسات دوره را به صورت آنلاین مشاهده کنید.

برای اطلاع از تقویم دوره‌های آموزشی آنلاین کار و کسب و اطلاعات بیشتر، با ما در ارتباط باشید.

تقویم دوره‌های آموزشی آنلاین

اطلاعات بیشتر:
۶ ۴ ۵ ۳ ۲ ۰ ۱ ۹ – ۰۲۱

بستن