تعرفه خدمات مشاوره مدیریت

در این صفحه توضیحاتی درباره ساختار قیمت‌گذاری شفاف خدمات مشاوره مدیریت کاروکسب آمده است

تعرفه خدمات مشاوره چگونه محاسبه می‌شود؟


برای خدمات مشاوره مدیریت یا انجام یک پروژه مدیریتی چقدر باید هزینه کنیم؟ این هزینه شامل چه مواردی است؟ این‌ها سوالاتی است که معمولا برای سازمان‌ها و مدیران آن در خصوص خدمات مشاوره یا انجام پروژه مدیریتی وجود دارد. در این زمینه تنوع بسیار زیادی در بین شرکت‌های مشاوره مدیریت و همچنین مشاورین مدیریت وجود دارد، و ما می‌دانیم که شما هم ممکن است قیمت‌ها و روال‌های مختلفی را شنیده باشید.

قیمت‌گذاری محصولات نسبت به خدمات آسان‌تر است؛ زیرا با تحلیل اجزای تشکیل‌دهنده محصولات می‌توانید به راحتی هزینه‌ها را ردیابی کنید. اما در رابطه با خدمات، تعیین ارزش آنچه خدمات شما را تشکیل می‌دهد (مانند زمان، کارکنان و تخصص)، خیلی شفاف نیست و بیشتر ذهنی است.

از طرف دیگر، روال و فرمول مشخصی برای این حوزه در کشور ما وجود ندارد؛ اما کاروکسب با توجه به اصل شفافیت در فرهنگ خود، و با توجه به تجارب مختلف خود در حوزه مشاوره مدیریت در سازمان‌های داخلی و بین‌المللی، سعی کرده با روالی شفاف و منطقی، تعرفه‌گذاری خدمات مشاوره مدیریت و انجام پروژه‌های مدیریتی را انجام دهد. در این صفحه، اطلاعات کاملی درباره ساختار قیمت‌گذاری ارائه شده است تا شما اطلاعات خوبی برای قیمت‌یابی و مقایسه قیمت شرکت‌ها و مشاورین مختلف داشته باشید. تصمیم شما، چه دریافت خدمات از کاروکسب باشد و چه سایر شرکت‌های مشاوره مدیریت یا مشاوران، نکات مندرج در این صفحه به تصمیم‌گیری بهتر شما کمک خواهد کرد.

در مقایسه قیمت‌های شرکت‌ها و مشاوران به چه عواملی توجه کنیم؟

در انتخاب شرکت مشاوره مدیریت، تیم مشاور یا مشاور، حتما به سوابق علمی و اجرایی آن‌ها توجه داشته باشید. سازمان‌ها یا افرادی با تجربه محدود و یا سطح علمی پایین، ممکن است قیمت‌هایی بسیار پایین و وسوسه‌انگیز با شرایط پرداخت راحت به شما ارائه دهند. برای این سازمان‌ها یا افراد، در واقع «گرفتن پروژه یا مشاوره» اولویت دارد تا «اطمینان از انجام صحیح و کامل آن». نیاز به گفتن نیست که نتیجه چنین انتخابی برای سازمان، جز هزینه، آورده‌ای نخواهد داشت.
به طور قطع سطح علمی تیم مشاوره و اجرا، و تسلط ایشان روی مدل‌های علمی انجام کار، روی کیفیت خروجی کاملا اثرگذار است. یکی از افتخارات ما، این است که تیم کاروکسب متشکل از فارغ‌التحصیلان برترین دانشگاه‌های کشور در مقطع ارشد و دکتری است که در پروژه‌های داخلی و بین‌المللی در سازمان‌های خصوصی و دولتی، تجربیاتی کسب کرده‌اند که به راحتی در جای دیگری یافت نمی‌شود. 

در قیمت‌گذاری شرکت‌های مشاوره مدیریت، به میزان وقتی که برای پروژه شما اختصاص می‌دهند توجه داشته باشید. آیا قرار است شما مشاوران کلیدی و اصلی را خیلی کم و فقط در برخی جلسات ببینید؟ آیا تیم مشاور در سطوح کارشناسی، ارشد و مدیریت سازمان‌دهی شده است؟‌ یا فقط قرار است تعدادی از افراد تازه‌کار، پروژه شما را جلو ببرند؟
آیا یک نفر مسئول کنترل و گزارش‌دهی برای پروژه شما اختصاص داده شده است؟
آیا تیم پروژه دارای قرارداد مشخص و شفاف با شرکت مشاور هستند؟ در غیر این صورت، در آتی ممکن است تبعات قانونی به‌کارگیری نیروها، به سازمان کارفرما نیز مرتبط شود.
ما در کاروکسب، از زمان عقد قرارداد، اطلاعات کل تیم و رزومه ایشان را در اختیار کارفرما قرار می‌دهیم و تائیدیه کارفرما را دریافت می‌کنیم.

در قیمت‌گذاری شرکت‌های مشاوره مدیریت، حتما منطق و روال قیمت‌گذاری را از آن‌ها بخواهید. چرا که بسیاری از سازمان‌ها صرفا براساس اندازه سازمان کارفرما و تخمینی از قدرت پرداخت آن، قیمت خدماتشان را اعلام می‌کنند.
ما در کاروکسب یک روال قیمت‌گذاری شفاف براساس شرح خدمات و خروجی‌های مدنظر کارفرما داریم که با تخمین با دقت بالای زمان و میزان تخصص موردنیاز مشاوره یا پروژه مدیریتی، قیمت‌گذاری را انجام می‌دهیم. این روال در طول زمان عقد قرارداد، قابل اعلام و شفاف‌سازی برای کارفرما است.
این قیمت‌گذاری براساس روال علمی و تخمین منابع موردنیاز انجام کار در سازمان کارفرما است که از تجربیات مختلف داخلی و بین‌المللی ما به دست آمده است.
به همین دلیل است که قبل از نیازسنجی، قیمت دقیقی برای ما قابل اعلام نیست. چرا که کاملا متناسب با نیاز شما، با تخمین زمان و هزینه لازم، قیمت‌گذاری انجام می‌شود.

در قیمت‌گذاری شرکت‌های مشاوره مدیریت، به مجوزها و گواهینامه‌های آن شرکت نیز توجه داشته باشید. آیا شرکت مشاوره مدیریت ثبت قانونی شده است یا فقط با یک تیم غیررسمی مواجه هستید؟ آیا عقد قرارداد رسمی و حقوقی توسط شرکت مشاور انجام می‌شود؟ پیامد عدم توجه به این موضوع، تبعات قانونی برای شرکت کارفرما یا ایجاد مشکلات جدی در زمان بروز اختلاف بین طرفین خواهد بود.
همچنین به عضویت شرکت مشاور در انجمن‌ها و مجامع تخصصی نیز توجه کنید. این عضویت به معنی اعتبار بیشتر شرکت موردنظر می‌باشد.
اطمینان حاصل کنید که شرکت مشاور موردنظر شما، دارای شخصیت حقوقی و مجوزهای لازم با قابلیت عقد قرارداد رسمی حقوقی می‌باشد و مشاور یا مشاوران طرف قرارداد شما، در آتی مشکلات قانونی از نظر بیمه و مالیات و … برای شما ایجاد نخواهند کرد.

ضوابط قیمت‌گذاری خدمات و پروژه‌ها در کاروکسب

قیمت‌گذاری متناسب با نیاز


معتقدیم که نیاز هر سازمان و بلوغ و آمادگی آن برای انجام یک پروژه مدیریتی یا مشاوره مدیریت، متفاوت است. در کاروکسب، قیمت‌گذاری خدمات مشاوره مدیریت به ازای هر درخواست و هر سازمان، متناسب با نیاز آن سازمان انجام می‌شود. بنابراین در ابتدای امر و قبل از نیازسنجی، صرفا یک قیمت پایه قابل اعلام است.

قیمت‌گذاری شفاف


ما با بیش از ۱۰ سال سابقه در حوزه مشاوره داخلی و بین‌المللی و پیاده‌سازی سیستم‌های مدیریتی، قادر به تخمین مناسب زمان و میزان نیرو و تخصص موردنیاز برای هر پروژه مشاوره مدیریت هستیم. بنابراین با بررسی هر درخواست، با دقت بسیار بالا، زمان و هزینه را محاسبه کرده و بر همان اساس، قیمت‌گذاری می‌کنیم.

قیمت‌گذاری جامع


در قیمت‌گذاری کاروکسب، کلیه جوانب و هزینه‌ها دیده شده است. ما در قیمت‌گذاری، به افزایش هزینه‌ها در طول زمان، و به عوامل و کسورات قانونی احتمالی در قراردادها توجه داریم.
بنابراین شما اطمینان دارید که در طول انجام کار، کاروکسب به قیمت‌گذاری خود متعهد بوده و تقاضای هزینه یا زمان بیشتر نخواهد کرد.

ما در کاروکسب، روال قیمت‌گذاری شفاف و مشخصی برای مشاوره یا انجام پروژه‌های مدیریتی داریم.
چنانچه مایلید در خصوص خدمات مشاوره در سازمان شما با هم گفتگو کنیم، فرم زیر را پر کنید.

فرم درخواست خدمات مشاوره

تعرفه پایه خدمات مشاوره و انجام پروژه‌های مدیریتی کاروکسب

مشاوره و کوچینگ ساعتی
استفاده از مشاوره متخصصین
خدمات مشاوره ساعتی
با مشاور حوزه موردنظر
شامل آموزش و مشاوره
آنلاین و حضوری
عارضه‌یابی و شناخت
دست‌یابی به نقشه‌راه و برنامه
عارضه‌یابی و شناخت سازمانی
ارائه گزارش شناخت جامع
ارائه برنامه و نقشه‌راه بهبود
حداکثر ۳ ماهه
پیاده‌سازی خدمات
پیاده‌سازی کامل
برون‌سپاری کامل خدمات
پیاده‌سازی براساس طرح پروژه
تخصیص تیم متخصص
از ۳ ماه به بالا

توجه: جدول بالا فقط جهت اطلاع از تعرفه پایه خدمات می‌باشد. قیمت‌گذاری دقیق خدمات شما پس از نیازسنجی اعلام می‌شود.
بنابراین جدول بالا نباید به عنوان تعرفه نهایی در نظر گرفته شود.

روال ارائه خدمات مشاوره و انجام پروژه‌های مدیریتی در کاروکسب

دریافت درخواست از کارفرما، برگزاری جلسه اولیه نیازسنجیبررسی جامع، ارائه پروپوزال
و طرح پیشنهاد پروژه
عقد قرارداد و شروع پروژه
براساس طرح مدیریت پروژه
نظارت مستمر و کنترل کیفی
روی خروجی‌های پروژه
ارائه خروجی‌های موردنیاز،
آموزش و تحویل نهایی

کاروکسب، مرجع آموزش و مشاوره مدیریت با رویکرد بازار ایران

شرکت خلاق
به انتخاب معاونت علمی ریاست جمهوری
عضو رسمی و حقوقی
سازمان نظام صنفی کشور
عضو رسمی و حقوقی
انجمن مشاوران مدیریت ایران
بهترین وب‌سایت مدیریت کسب‌وکار
جشنواره وب و موبایل ایران
دارنده گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت
ISO 9001:2015

برترین سازمان‌های کشور به کاروکسب اعتماد کرده‌اند

دوره جامع و بلندمدت «متخصص حرفه‌ای هوش تجاری» با رویکرد کاربردی و اجراییاطلاعات بیشتر و ثبت‌نام
بستن