رپورتاژ

۲۰۰ هزار تومان تخفیف ثبت‌نام در دوره‌های آموزشی کاروکسب تا ۳۱ فروردین ۱۴۰۲

همراهان گرامی کاروکسب،

شما می‌توانید جهت ثبت‌نام دوره‌های آموزشی بهار ۱۴۰۲ کاروکسب از ۲۰۰ هزار تومان تخفیف بهره‌مند شوید.

همزمان با شروع سال ۱۴۰۲، شما می‌توانید با یک هدف‌گذاری و برنامه‌ریزی آموزشی مناسب، در راستای ارتقای دانش و مهارت خود گام بردارید. کاروکسب نیز با دوره‌های آموزشی متنوع خود در زمینه‌های مدیریت فرایند، هوش تجاری، تحلیل کسب‌وکار، معماری سازمانی، مدیریت پروژه، مدیریت محصول و … در کنار شماست. برای استفاده هر چه بهتر از فرصت شروع سال جدید، کد تخفیف ۲۰۰ هزار تومانی با عنوان newyear تعریف شده است که شما می‌توانید از آن برای شرکت در دوره‌های آموزشی کاروکسب استفاده نمایید.

مراحل استفاده از این کد تخفیف به شرح زیر می‌باشد:

۱. ابتدا با مراجعه به صفحه تقویم دوره‌های آموزشی از لیست عناوین دوره‌ها و زمان برگزاری آن‌ها اطلاع حاصل نمایید. دوره یا دوره‌های موردنظر خود را انتخاب و صفحه مربوط به آن دوره را باز نمایید.

۲. با کلیک روی دکمه ثبت‌نام در صفحه هر دوره، آن دوره به لیست ثبت‌نامی شما (سبد خرید) اضافه می‌شود.

۳. در صفحه پرداخت، درکادر مربوط به کد تخفیف، ابتدا عبارت «برای نوشتن کد اینجا کلیک کنید» را انتخاب کرده و سپس کد تخفیف newyear را وارد نموده و دکمه «اعمال کد تخفیف» را بزنید. (مطابق شکل زیر)

۴. جزئیات صورتحساب (نام و نام خانوادگی و …) را وارد نمایید و روی دکمه «ثبت سفارش» کلیک کنید.

۵. پس از انتقال به درگاه و انجام عملیات پرداخت با کارت‌های بانکی عضو شتاب، ثبت‌نام شما کامل خواهد شد و این امر از طریق پیامک و ایمیل نیز برای شما اطلاع‌رسانی می‌شود.

۶. منتظر دریافت اطلاعات تکمیلی در خصوص اطلاعات ورود به سامانه آموزشی کاروکسب، لینک کلاس و … از طریق همکاران بخش آموزش کاروکسب باشید.

امیدواریم بتوانیم میزبان خوبی برای شما در دوره‌های آموزشی کاروکسب در سال ۱۴۰۲ باشیم. در صورت وجود هرگونه سوال یا مشکل در خصوص ثبت‌نام دوره‌ها خواهشمندیم با دفتر کاروکسب با شماره ۹۱۰۲۳۵۴۶-۰۲۱ در ارتباط باشید.

دوره جامع و بلندمدت «متخصص حرفه‌ای هوش تجاری» با رویکرد کاربردی و اجراییاطلاعات بیشتر و ثبت‌نام
بستن