رپورتاژ

نسل جدید هایک ویژن و هایلوک

هایک ویژن و هایلوک در میان برندهای تجهیزات نظارتی در جایگاه نخست قرار دارند. در این مقاله، پیشنهاد می شود که بهترین تجهیزات را از بهترین نمایندگی این محصولات یعنی فروشگاه ایران هایلوک خریداری کنید. این فروشگاه با سابقه درخشان تمام محصولات را با دو سال ضمانت پس از فروش عرضه می کند.

پیش از هرچیز باید نکاتی در خصوص هایک ویژن و هایلوک مطرح شود. درواقع هر دوی این برندها در یک شرکت و ساخت کشور چین هستند. هایک ویژن با دو برند هایک ویژن و هایلوک، برترین تولیدکننده تجهیزات نظارتی در جهان به شمار می روند و شعار مهم شرکت هایک ویژن این است که هایک ویژن انتخاب نخست کاربران بوده و همواره برای تمام پروژه ها پیشنهاد می شود. فروشگاه ایران هایلوک به نشانی وبسایت زیر این محصولات را به فروش می رساند:

https://iranhilook.com

نسل جدید هایک ویژن و هایلوک در این مقاله مورد بحث و بررسی قرار می گیرد. سال ۲۰۲۲ محصولات تازه ای به الگوریتم شرکت هایک ویژن افزوده شده است. همانطور که می دانید شرکت هایک ویژن افزون بر محصولات هایک ویژن، محصولات هایلوک را هم به بازار عرضه می کند که دارای همان کیفیت هایک ویژن با آپشنهای کمتر است.

دوربین مداربسته هایک ویژن را از ایران هایلوک بخرید. در تابستان سال ۱۴۰۱ کاربران وبسایت ایران هایلوک می توانند محصولات هایک ویژن را با تخفیف استثنایی خریداری کنند. این امکان در فروشگاه ایران هایلوک قرار گرفته است که آن قابلیت خرید دوربین مداربسته هایک ویژن از طریق فروش ویژه است. در این فروش ویژه شما می توانید با تخفیفات باور نکردی خرید خود را نهایی کنید.

هایک ویژن در سال ۲۰۰۱ تاسیس شد و در سال ۲۰۱۶ برای نخستین بار به صدر جدول محصولات و تجهیزات نظارتی در جهان رسید. دو سال پس از این اتفاق، در سال ۲۰۱۸ شرکت هایک ویژن تحول بزرگی در شرکت خود ایجاد کرد و اقدام به عرضه محصولات هایلوک کرد تا به شکل اقتصادی تر با قیمت بهتر بتواند شرایط ایدئالی در بازار داشته باشد. پس از آنر سال نسل جدید هایک ویژن و هایلوک به بازار معرفی می شدند و در این مقاله قصد داریم نسل جدید هایک ویژن و هایلوک در سال ۲۰۲۲ را بررسی کنیم.

حالا باید گفت محصولات هایک ویژن دارای تخفیف ویژه کدامند؟ این مقاله را دنبال کنید تا این نکته برایتان به وضوح مشخص شود. به طور کلی بیش از ۴۰ محصول از محصولات هایک ویژن در این فروش ویژه قرار گرفته است. این نکته نه تنها مختص هایک ویژن است بلکه در برند هایلوک هم این موضوع صدق می کند. محصولات هایلوک اقتصادی تر است.

هایک ویژن پیشتاز در تجهیزات نظارتی در جهان است. این عنوان از سال ۲۰۱۶ همراه برند هایک ویژن است و ۶ سال متوالی است که به هایک ویژن اطلاق می شود. کاربران نظارت تصویری و افرادی که اقدام به تهیه دوربین مداربسته برای فضای موردنظر خود می کنند، این نکته را باید در نظر داشته باشند که داشتن یک مجموعه کامل و با کیفیت با قیمتی بیشتر، بهتر از تهیه تجهیزات بی کیفتی است که قیمتی ارزانتر دارد.

هایک ویژن انتخاب اول تجهیزات نظارتی در جهان محسوب می شود. کاربران و همکاران نظارت تصویری در صورت انتخاب این برند بهترین محصولات را خریداری کرده اند. در سال گذشته برند هایک ویژن برای ششمین سال پیاپی به عنوان برترین و پرفروشترین برند در این زمینه انتخاب شد و در سال جاری در تکاپوی حفظ این عنوان و دفاع از رتبه خود قرار گرفته است. در سال ۲۰۲۲ به دلیل پایان رسیدن شیوع ویروس کرونا در جهان کسب و کار بار دیگر رونق گذشته را گرفته و پیشبینی می شود شرکت هایک ویژن در این سال به تولیدات مهمی دست پیدا کند.

در تجهیزات نظارتی هیچ گاه گول قیمت ارزان محصولات بی نام و نشان را نخورید و اگر در بازار تجهیزات نظارتی کسی به شما پیشنهاد خرید محصولات ارزان قیمت را داد، هیچ گاه به آن اعتماد نکنید؛ چرا که مصداق بارز همان قول معروفی است که می گوید هیچ ارزانی بی حکمت نیست!

 

هایک ویژن با توجه به کیفیت بسیار بالای خود و اینکه بهترین تجهیزات نظارتی را در جهان دارد، قیمت آنچنان بالایی هم ندارد و شما با هزینه کرد کمی بیشتر می توانید صاحب بهترین تجهیزات نظارتی در دنیا شوید.

برای حرفه ای بودن و انتخاب یک تجهیزات نظارتی بی نقص باید از برند هایک ویژن استفاده کنید؛ چرا که با این انتخاب تمام نیاز شما برآورده خواهد شد و به آنچه از یک سیستم امنیتی قوی انتظار دارید، به دست خواهد آمد. درواقع فروشنده تجهیزات نظارتی با نام هایک ویژن می تواند به راحتی مشتری را متقاعد کند تا از این محصولات استفاده کند. دلایل برتری هایک ویژن نسبت به سایر برندها به شرح زیر است:

قیمت به صرفه نسبت به کارایی محصولات

بهره مندی از چیپست و برد منحصر به فرد هایک ویژن

دارای تنوع بالای محصولات

مقاوم و بادوام

دارای به روزترین تکنولوژی در جهان

عدم کاهش کیفیت تصاویر با گذشت زمان

بهره مندی از هر دو تکنولوژی آنالوگ و تحت شبکه متناسب با نیاز کاربر

هایک ویژن پیشتاز در تجهیزات نظارتی در جهان به شمار می رود و طبیعی است قیمت آن نسبت به سایر محصولات از برندهای دیگر در بازار تجهیزات نظارتی گرانتر باشد. حال این شکاف را بررسی کرده و بگوییم هایک ویژن چقدر گرانتر است.

اگر می خواهید مقاله ای وجود داشته باشد تا شما را برای یک نصب بی نقص راهنمایی کند و به شما مشاوره دهد باید این مقاله را بخوانید. اگر تا به حال هیچ اطلاعاتی در زمینه فعالسازی تجهیزات نظارتی ندارید، شاید تصور کنید با قرار دادن دوربین مداربسته در فضای موردنظر به تنهایی می توانید به تصویری که می خواهید برسید اما این فقط بخش کوچکی از کار است. شما برای فعالسازی یک تجهیزات نظارتی کامل باید مراحل زیر را طی کنید و بابت آنها هزینه بپردازید:

نصب دوربین مداربسته(تنظیم و جایگذاری)

نصب دستگاه(وصل کردن هارد، آغاز کار و آموزشهای مرتبط)

کابل کشی(به همراه داکت کشی و فلکسی کشی در صورت نیاز)

نصب سوئیچ(فقط برای تکنولوژی تحت شبکه)

جاگذاری رک و باکس(در صورت نیاز)

انتقال تصویر بر روی گوشی تلفن همراه یا رایانه شخصی(در صورت نیاز)

اقتصاد در بحث دوربین مداربسته یک موضوع کلی در خصوص خرید ارزنده محصولات و تجهیزات نظارتی در جهان به شمار می رود و بررسی آن اشاره به خرید محصولات با کیفیت و قیمت مناسب دارد. در فروشگاه ایران هایلوک فرایند تهیه تجهیزات در سه مرحله زیر انجام می شود.

نخست مشاوره

دوم خرید دوربین مداربسته و تجهیزات وابسته به آن مثل دستگاه، هارد و…

سوم نصب و راه اندازی تجهیزات

به طور کلی در فروشگاه ایران هایلوک، با تجربه ترین و زبده ترین کارشناسان نصب همراه کاربران خواهند بود تا پس از خرید برای فعالسازی و راه اندازی این کار را بر عهده بگیرند و آن را به بهترین شکل اجرا کنند. شما می توانید برای مشاوره، خرید و دریافت خدمات نصب با شماره تلفن ثابت ۰۲۱۶۶۷۳۵۵۴۴ یا شماره تلفن همراه ۰۹۹۰۱۲۲۰۰۳۰ تماس بگیرید. در نظر داشته باشید یک نصب خوب دارای ویژگی های زیر است:

تمیز بودن کار و کابلکشی با حداقل میزان متراژ مورد نیاز

اتصال مستحکم تا قطع شدن ارتباط به حداقل ممکن برسد

قرارگیری دوربین مداربسته در بهترین زاویه ممکن برای پوشش هرچه بهتر فضا

دوره جامع و بلندمدت «متخصص حرفه‌ای هوش تجاری» با رویکرد کاربردی و اجراییاطلاعات بیشتر و ثبت‌نام
بستن