رپورتاژ

خدمات پیامکی سیگنال برای کسب و کارها

وقتی کسب‌وکاری را اداره می‌کنید، می‌دانید که هر پیامی مهم است. در واقع گاهی همین پیام ها است که شما را یک قدم به مخاطب و تبدیل مخاطب به مشتری وفادار محصولات و خدمات شما نزدیک تر می کند. این روزها که بازار بازاریابی پیامکی حسابی داغ است، سامانه های ارسال پیامک خودکار نحوه ارتباط کسب‌وکارها و مشتریان را تغییر داده است. اما باید به این نکته توجه شود که سرویس‌های ارسال پیامک نمی ‌توانند فقط مسئول ارسال و دریافت پیامک های تبلیغاتی یا خدماتی شما باشند. به همین دلیل است که باید به دنبال یک سرویس پیام کوتاه باشید که چیزی فراتر از اصول اولیه در اختیار شما قرار دهد. ما نیز در این مطلب می خواهیم پنل پیامکی سیگنال را به شما عزیزان معرفی کنیم. این پنل پیامکی بهترین خدمات پیامکی از جمله ارسال پیامک هدفمند بر اساس گروه بندی، ارسال پیامک به بلک لیست، وب سرویس، پنل نمایندگی و صدها امکانات دیگر برای تقویت روابط با مخاطبان و مشتریان احتمالی، ارائه می‌دهد. آیا آماده‌اید با بهترین سامانه پیام کوتاه در ایران آشنا شوید؟ پس تا انتهای این مطلب همراه ما باشید.

خدمات پیامکی سیگنال

پنل پیامکی سیگنال سالهاست که در زمینه بازاریابی پیامکی و تبلیغات به کمک کسب و کارهای بزرگ و کوچک و استارتاپ ها آمده تا بتوانند بازاریابی پیامکی خود را به بهترین شکل ممکن اداره کنند. در صفحه درباره ما سیگنال عنوان شده که رسالت سیگنال کمک به رشد و شکوفایی اقتصادی کسب و کار هاست و با ارائه ابزارها و خدمات متنوع و گوناگون این رسالت را به بهترین شکل انجام داده است. این پنل پیامکی کمک کرده تا بسیاری از کسب و کارهای ایرانی خود را به هزاران نفر معرفی کرده و از این طریق مشتریان جدیدی جذب کنند. اما وقتی از خدمات پیامکی سیگنال صحبت می کنیم، از چه صحبت می کنیم؟! در ادامه با برخی از مهم ترین امکانات و خدماتی که این پنل پیامکی به کاربران خود ارائه می دهد آشنا می شویم:

ارسال پیامک انبوه سیگنال

هدف اصلی تیم حرفه ای سیگنال، ارائه خدمات مبتنی بر ارسال پیامک انبوه است. در واقع سیگنال از همان ابتدای فعالیتش روی رشد و توسعه کسب و کارها از طریق بازاریابی پیامکی تمرکز کرده و با ایجاد یک پنل پیامکی ویژه با خدمات بی نظیر و ممتاز، در این راه خود را بارها اثبات کرده است. نرخ خوانایی بالای ۹۵ درصد پیامک های ارسالی پنل پیامکی سیگنال و هزاران مشتری وفادار این پنل پیامکی، حاکی موفقیت تیم سیگنال در زمینه ارسال پیامک انبوه است.

پنل نمایندگی سیگنال

به دنبال کسب درآمد آسان و بدون نیاز به سرمایه گذاری اولیه هستید؟ چاره کار شما دریافت پنل نمایندگی سیگنال است! در واقع شما با دریافت پنل نمایندگی، نماینده رسمی سیگنال خواهید شد. به معنای دیگر کار شما ایجاد پنل های کاربری و فروش آن ها به مشتریان و کاربران دگر است. بنابراین شما نه نیازی به آموزش دارید و نه تجربه و تخصص. ۴ راه برای کسب درآمد از طریق دریافت پنل نمایندگی برای شما وجود دارد. فروش پنل پیامکی به مشتریان، دریافت سود حاصل از پیامک های ارسال شده کاربران، فروش خط اختصاصی و در نهایت فروش سامانۀ نمایندگی؛ ۴ راه پردرآمد برای شما هستند.

وب سرویس

یکی از ویژگی های سامانه پیامکی سیگنال، استفاده از وب سرویس است. در واقع کاربران می توانند با استفاده از وب سرویس سیگنال، وب سایت یا اپلیکیشن خود را به سامانه پیامکی متصل کنند. این کار باعث می شود تا پیامک های مورد نظر شما به صورت خودکار به کاربران مختلف ارسال شود. این ویژگی بی نظیر باعث افزایش تعامل مشتری با شما، جلب اعتماد و همچنین افزایش رضایت مندی او می شود. با توجه به اینکه برای برای استفاده از وب سرویس به دانش برنامه نویسی و اطلاعات کافی در این زمینه نیاز است، تیم پشتیبانی سیگنال به صورت ۲۴ ساعته به شما کمک می کند تا بتوانید به خوبی مدیریت این سرویس را مدیریت کنید.

ارسال به بلک لیست

بازاریابی پیامکی به یکی از رایج ترین روش های بازاریابی در سال های گذشته تبدیل شده است و بالطبع افراد پیامک های تبلیغاتی زیادی در طول روز دریافت می کنند. بسیاری از افراد اما از دریافت اینگونه پیامک ها دل خوشی ندارند و با ثبت شماره خود در لیست سیاه مخابراتی، مانع دریافت پیامک های تبلیغاتی می شوند. بنابراین این لیست سیاه مخابراتی که به بلک لیست مشهور است، لیستی از کاربرانی است که تمایلی به دریافت پیامک تبلیغاتی ندارند. این مسئله اما به ضرر بسیاری از کسب و کارها تمام می شود و به همین دلیل هم استفاده از پنل پیامکی که قابلیت ارسال پیامک به بلک لیست داشته باشد، اهمیت زیادی دارد. سامانه پیامکی سیگنال نیز به طرق مختلف، امکان ارسال به بلک لیست را برای کاربران خود فراهم می کند.

ارسال از نقشه

ارسال پیامک تبلیغاتی یا خدماتی به هزاران نفر ملاک موفقیت در بازاریابی پیامکی نیست. در واقع ملاک موفقیت در بازاریابی پیامکی، ارسال پیامک به مخاطب مناسب است. بنابراین امکان گروه بندی و ارسال پیامک هدفمند، یکی از مهم ترین خدماتی است که یک پنل پیامکی باید به کاربر خود ارائه دهد. سامانه پیام کوتاه سیگنال نیز با ارائه انواع گروه بندی و ارسال هدفمند، مانند ارسال از نقشه، به کاربران خود کمک می کند تا سریعتر به مخاطب هدف و مشتری بالقوه خود دسترسی پیدا کنند. ارسال از روی نقشه به معنای ارسال پیامک به مخاطبانی است که در یک مکان جغرافیایی، استان یا شهر خاصی سکونت دارند. از این طریق کسب و کارها می توانند هزینه تبلیغات خود را کاهش و بازده کمپین تبلیغات پیامکی خود را افزایش دهند.

 

در آخر

اگر شما هم به فکر استفاده از بازاریابی پیامکی، برای رشد و توسعه کسب و کار خود هستید، بهترین کار استفاده از یک پنل پیامکی مناسب است. در این مطلب ما به شما سامانه پیامکی سیگنال را معرفی کردیم که با خدمات و امکانات ویژه خود سالهاست که برندها و استارتاپ ها را به موفقیت رسانده است.

دوره جامع و بلندمدت «تحلیلگر حرفه‌ای کسب‌وکار» با رویکرد کاربردی و اجراییاطلاعات بیشتر و ثبت‌نام
بستن