برندینگ

چگونه از کسب و کار کوچک خود یک برند بسازیم

با تعریف نام تجاری خود شروع کنید

محصول یا خدماتی که ارائه می‌دهید را مرور کنید، فضایی را که از بازار اشغال کرده اید مشخص کنید و نیازهای احساسی ومنطقی مشتریان خود را بررسی کنید. مشخصه های نام تجاری شما باید کسب و کار کوچک شما را ارتقا بخشد،باعث ارتباط با مخاطب شود و در بازار شما را متمایز کند .

در زمان ساختن نام تجاری خود آن را به عنوان یک شخص در نظر بگیرید

هر یک از ما فردی است که شخصیت او از باورها، ارزش‌ها و اهداف تشکیل شده است که تعریف می‌کند ما چه کسی هستیم و چه کسی با ما ارتباط بر قرار می‌کند. شخصیت ما چگونگی رفتار ما در موقعیت های مختلف، چگونگی لباس پوشیدن و آنچه را می‌گوییم تعیین می‌‌کند. نام تجاری شما نیز دقیقا همینطور است و شما شخصیتی برای او می‌سازید که چطور با او ارتباط برقرار شود.

ایجاد ارتباط دراز مدت با مشتریان را هدف قرار دهید

وعده های تبلیغاتی ندهید و انتظارات را تا جایی بالا نبرید که نتوانید به آن عمل کنید، با نام تجاری درست ایجاد اعتماد کنید، در مورد فعالیت ها و خدمات شرکت خود صادق باشید و در جهت ارزش های کسب و کار کوچک خود حرکت کنید.

با لحن صحیح با مشتریان خود سخن بگویید

این کار به تقویت شخصیت کسب و کار کوچک شما کمک خواهد کرد و روشن می‌کند که مشتری ها دقیقا چه چیزی از محصول یا خدمات انتظار داشته باشند.

سعی در تقلید از برندهای بزرگ نداشته باشید

هویت متمایز خود را امتحان کنید. یک گرایش بزرگ در مصرف کنندگان نسبت به سازمان ها و شرکت های مستقل وجود دارد. درواقع اپراتورهای مستقل، می‌توانند از موقعیت های خود برای جذب مشتریانی که به دنبال محصول جدید و معتبر هستند استفاده کند.

جسور باشید، نوآوری داشته باشید و برای چیزی که به آن اعتقاد دارید ایستادگی کنید

برندهای بزرگ توسط لایه های بزرگی از بروکراسی پوشانده شده است که مانع از انعطاف پذیری و واکنش به نیازهای همیشه در حال تغییر مشتریان می‌شوند. ابن لایه های تصمیم گیرنده برای آن ها شجاعت و جسارت را سخت می‌کند.

همیشه در هنگام برقراری ارتباط با مشتریان، نام تجاری خود را در نظر بگیرید

غرور خود را از دست ندهید و موقعیت برند خود را با تخفیف های بی قید و شرط تضعیف نکنید. سعی کنید بیشتر به جای کاهش قیمت پیشنهادات خوب به مشتریان خود دهید. تبلیغات نیز یک فرصت بسیار خوب برای تقویت نام تجاری کسب و کار کوچک شما و تبدیل کردن آن به یک برند است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن