فروش

تکنیک‌های کلیدی مذاکره بهتر در فروش

آیا گاهی اوقات احساس می‌کنید که می‌توانستید مذاکره فروش بهتری داشته باشید؟ اگر چنین است، شما تنها نیستید و تقریبا همیشه یک معامله بهتر وجود دارد. در اینجا، روش‌هایی برای مذاکره بهتر در معاملات بیان شده است.

معامله بهتر برای شما، به معنی بدترین معامله برای طرف مقابل نیست. باید روی این موضوع کار کنید که معامله برای هر دو طرف بهتر باشد و یک معامله برد – برد برای هر دو باشد.

 

مذاکره بهتر در معاملات
مذاکره بهتر در معاملات

تمام امتیازاتی را که با آن می‌توانید داد و ستد کنید، مدنظر قرار دهید. پیشاپیش بررسی کنید که برای شما چه جنبه‌هایی از معامله ضروری است و کدام جنبه‌ها در معامله ایفای نقش می‌کند و کدام جنبه‌ها ارزش آن امتیازات را برای شما دارند. «آیا شما نیاز به یک چاپگر رایگان همراه با کامپیوتر PC دارید؟» ارزش آنها ممکن است برای طرف دیگر بسیار متفاوت باشد.

مجموع درآمد سالیانه کسب و کار خود را بدانید. باید پیشاپیش در مورد مجموع درآمد سالیانه خود فکرکنید و اگر در یک معامله به حداقل مقدار خود نرسیده باشد، باید از آن معامله اجتناب کرد. فقط دانستن این موضوع، به شما اعتماد به نفس، زبان بدن و تن صدا (زبان بدن) می‌دهد که به خودی خود منجر به معاملات بهتر می‌شود.

همچنین بخوانید:  فروش موفق، حتی وقتی چاره‌ای جز تخفیف‌دادن نیست | مارکتینگ‌دونات

شما پی می‌برید که به کار بستن این ایده‌ها معاملات شما را بهبود می‌بخشد و هر دو طرف هم از انجام این معامله شادتر می‌شوند و البته بهترین مبنا، برای ایجاد رابطه‌های تجاری طولانی‌مدت هم محسوب می‌شود.

- امتیاز شما -
[کل: 0 میانگین: 0]
منبع
Marketing Donut

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − چهارده =

اگر در خصوص این مقاله یا دانلود منابع مشکل یا سوالی دارید لطفا با پشتیبانی کار و کسب در ارتباط باشید.
بستن