مدیریت منابع انسانی

CMI و مدیریت منابع انسانی

در این مطلب تحقیقات CMI در سال 2018 را مرور می‌کنیم

موسسه مدیریت ممتد CMI چیست؟

 CMI موسسه حرفه ای معتبر برای مدیریت در انگلستان است. کلاس های عضویت عمده این موسسه برای، همکارانکسانی که داری تخصص های قابل توجهی هستندو یا افرادیکه درجات ارشد  مدیریتی دارند، برگزار می‌شود.

این سازمان علاوه بر حمایت از اعضای خود، تشویق به توسعه مدیریت و انجام تحقیقات مدیریتی را نیز انجام می دهد، نشریات متنوعی  در مورد منافع مدیریت تولید می کند و مجله اعضای رسمی، مدیریت حرفه ای را نیز منتشر می کند. این موسسه همچنین با دولت و دیگر نهادهای دولتی در رابطه با سیاست مدیریت و مسائل مربوط به کسب و کار مشارکت دارد. مجله مدیریت حرفه ای به بیش از ۸۰،۰۰۰ عضو CMI نیز به انتشار رسیده و قابل دسترس است.

مدیریت و رهبری امروزه در حال تغییر است و تلاش ما در مورد کمک به مدیران در درک چگونگی انجام کارهاو آنچه که آنها می توانند برای بهبود عملکرد و بهره وری انجام دهند، است. یکی از این کارها  شناسایی شکاف اعتماد بین مدیران ارشد و رهبران ارشد، به مجموعه های زیر دستشان در مورد آموزش عالی، فرصت های شغلی و دوره های کارآموزی جدید، است. طبق اطلاعات بدست آمده تغییراتی در عرصه جدید مدیریتی بوجود آمده است و امروزه اکثر شرکت ها از استراتژی بقای سازمانی پیروی می‌کنند و این آمار رو به پیشرفت است.

در سال های ۲۰۱۸، CMI بر پنج موضوع اصلی مدیریتی تمرکز می‌کند.

ایجاد بهره وریایجاد مورد برای سرمایه گذاری در مدیریت و رهبری با نمایش برتری در مدیریت خطی.

مشمولیت و تنوعبنیاد مدیریت خوب، در پی حمایت از زنان CMI بوده  و به محدودیت های نژادی و قومیت در FTSE100 نگاهی می اندازد.

مدیریت میانیبرای ایجاد اعتماد در سازمان ها مهم است، ما ارزش های مدیریت میانه را بسیار مورد توجه قرار گرفته اند.

مشاغل کارآفرینی و جواناناز مبارزات انتخاباتی برای یک دستور کار مدرسه به کار برای همکاری با همکاران خود برای نوآوری برای بهبود تجربه دانشجویی و قابلیت اشتغال افراد.

دوره های کارآموزیایجاد آگاهی و درک از دوره های کارآموزی جدید و ارزشیابی وضعیت مجوز در بخش های کلیدی.

مشارکت در CMI

آیا به عنوان یک فرد یا سازمان، روش های متعددی برای کمک به شکل گیری تحقیقات CMI وجود دارد. برای این منظور میتوانید به تیم شکل گرفته CMI  در لینکدین بپیوندید.

عضو هیئت تحریریه بالاترین مقام است که می تواند در حرفه مدیریت رتبه ای به دست آورد.

فرآیند مدیر اجرایی نیازمند داوطلبی برای نشان دادن چگونگی توسعه آنها به عنوان یک مدیر و چگونگی اعمال رهبری آنها و تغییر مهارت های مدیریت برای دستیابی به تاثیرات  قابل توجه تجاری است.

سه راه برای دریافت این مجوز وجود دارد:

  • مسیر معافیتبرای افرادی که مدرک CMI سطح ۵ یا بالاتر را در اختیار دارند.
  • مسیر شایستگیدر دسترس برای کسانی که مدرک مدیریت درجه را دارند.
  • مسیر تجربیدر دسترس کسانی است که دارای تجربه مربوطه هستند، اما در حال حاضر مدرک مدیریت ندارند.معیارها و الزامات وضعیت صدور امتیازنامه در انگلستان باید توسط شورای اختصاصی مورد تایید قرار گیرد. همچنین این امتیاز نامه می‌تواند از یک شخص به شخص دیگری تخصیص داده شود.
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوره جامع و بلندمدت «تحلیلگر حرفه‌ای کسب‌وکار» با رویکرد کاربردی و اجراییاطلاعات بیشتر و ثبت‌نام
بستن