بازاریابی

راه های افزایش فالوور در اینستاگرام

اینستاگرام که روزی شبکه‌ای برای به اشتراک‌گذاری عکس بود امروزه به یک شبکه مهم کسب و کارها تبدیل شده است. چگونه می‌توانید در این شبکه اجتماعی اعضای بیشتری داشته باشید؟

امروزه کاربران اینستاگرام بیشتر به دنبال فالو کردن خوانندگان، ستاره های فوتبال و بازیگران هستند. شما که صاحب یک کسب و کار هستید ممکن است این سوال را از خود بپرسید که چگونه می‌توانید در پیج کاری خود افزایش فالوور داشته باشید و تعداد زیادی فالوور را جذب کنید؟ راه های افزایش فالوور در اینستاگرام چیست؟

مطمعنن از همان ابتدا نمی‌توانید تعداد زیادی فالوور جذب کنید. اما کارهایی وجود دارد که با انجام آن ها می‌توانید به تدریج بر تعداد فالوورهای پیج خود بیافزایید و در بالا بردن تعداد فالوور به شما کمک می‌کند

۱- استفاده از عکس‌هایی که برای مخاطبان هدف شما تازگی داشته باشد

چیزی که اینستاگرام را از سایر شبکه های اجتماعی متمایز کرده است این است که این پلت فرم صرفاً به تصویر متکی است. اگر از تصویری که برای مخاطبان جذابیت و تازگی نداشته باشد استفاده کنید مطمعنن شما را دنبال نخواهند کرد.

نکته کلیدی اینجاست که با خودتان فکر کنید که اگر جای مخاطبانتان بودید دوست داشتید چه چیزی را ببینید. مثلا اگر کار شما فروش کفش هایی مثل برند نایک است، مشتریان  دوست دارند که کفش های نایک را به پای افراد مختلف در موقعیت های مختلف ببینند.

اکنون سوال اینجاست که این عکس ها را از کجا پیدا کنیم؟ بهترین گزینه این است که عکس ها را از موتور جستجوی عکس گوگل پیدا کنید.

۲- در پست های خود از هشتگ # استفاده کنید

یکی دیگر از راه های افزایش فالوور در اینستاگرام استفاده از هشتگ‌هایی است که افراد را به لایک کردن پست های شما مشتاق می‌کند. اگر چه این روند خاص از توییتر آغاز شد اما به تدریج به دیگر سایت ها و شبکه های اجتماعی نیز گسترش داده شد و اکنون تمام کاربران شبکه های اجتماعی استفاده از هشتگ را آسان ترین راه برای پیدا کردن موضوعات مورد نظر کاربران می‌دانند.

به خاطر داشته باشید که در هنگام استفاده از هشتگ‌ها، در مورد کلمات پایه و کلیدی که مشتری برای پیدا کردن کسب و کارها، محصولات یا خدمات استفاده می‌کند فکر کنید.

۳- پست گذاشتن در بهترین زمان

از آنجایی که اینستاگرام یک شبکه اجتماعی است، شما بهترین نتایج را از این شبکه اجتماعی زمانی دریافت خواهید کرد که پست های خود را زمانی در اینستاگرام به اشتراک بگذارید که بازار هدف شما در آن زمان آنلاین است. اگر شما بهترین پست را در پیج خود بگذارید اما اگر زمانی که هیچ کس آنلاین نیست آن را بگذارید نتیجه ای دریافت نخواهید کرد.

بر اساس یک نظر سنجی بیش از نیمی از مدیران رسانه های اجتماعی اظهار داشتند که در هر زمانی بین ساعت ۱۱ ظهر تا ۱ صبح و یا از ساعت ۷ صبح تا ۹ شب بهترین زمان برای آپلود تصاویر است. و این موضوع معمولا به این دلیل است که مردم اغلب در این زمان ها فارق از کار و آنلاین هستند و می‌توانند پست هایی که شما می‌گذارید را ببینند.

فرقی نمی‌کند شما در حال حاضر ۱۰۰ فالوور دارید یا ۱۰۰٫۰۰۰، با پیروی از این سه راهنمایی، می توانید از همین امروز تعداد فالوورها و مخاطبان هدف خود را افزایش دهید.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن