دانلود منابع علمی

دانلود کتاب تحلیل کسب‌وکار موسسه BCS ویرایش چهارم

این مقاله شامل فایل‌های تکمیلی برای دانلود است. برای دانلود لازم است که عضو کار و کسب باشید. در صورت داشتن اشتراک، لینک دانلود برای شما ظاهر خواهد شد. اگر عضو نیستید می‌توانید هم‌اکنون عضو شوید.

از آنجایی که تحلیل کسب‌وکار جزو حوزه‌های موردتوجه و پرتقاضا در سالیان اخیر بوده، موسسات مختلفی به صورت حرفه‌ای و عمیق روی این موضوع کار کرده و منابعی را منتشر کرده‌اند. موسسه BCS در کنار موسسه PMI و IIBA جزو موسساتی است که روی حوزه تحلیل کسب‌وکار به طور تخصصی کار کرده‌اند. رفرنس منتشرشده توسط BCS با نام Business Analysis توسط James Cadle و Debra Paul تهیه شده و جزو کتاب‌های پرطرفدار در این حوزه به حساب می‌آید.

این کتاب تحلیلگران کسب‌وکار را آماده می‌کند تا با چالش‌ها و مشکلات سازمان‌های امروزی مواجه شده و بتوانند برای حل آن‌ها به سازمان‌ها کمک کنند.

نحوه چینش سرفصل‌ها و روانی توضیحات و سیر مطالب در این کتاب موجب شده که نمرات خیلی خوبی از مخاطبان بگیرد. همچنین این کتاب مرجع اصلی امتحان و گواهینامه تحلیل کسب‌وکار موسسه BCS می‌باشد.

این کتاب در ۳۰۸ صفحه نوشته شده و زبان آن انگلیسی می‌باشد. در سایت آمازون این کتاب نمره ۴.۵ از ۵ را براساس نظر مخاطبانش دریافت کرده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوره جامع و بلندمدت «متخصص حرفه‌ای هوش تجاری» با رویکرد کاربردی و اجراییاطلاعات بیشتر و ثبت‌نام
بستن