دانلود منابع علمیمدیریت فرایندهای کسب و کار

دانلود قالب فارسی فرایند مدیریت تغییر، فرم درخواست تغییر و PIR مطابق ITIL

این مقاله شامل فایل‌های تکمیلی برای دانلود است. برای دانلود لازم است که عضو کار و کسب باشید. در صورت داشتن اشتراک، لینک دانلود برای شما ظاهر خواهد شد. اگر عضو نیستید می‌توانید هم‌اکنون عضو شوید.

فرایند مدیریت تغییر یکی از فرایندهای کلیدی و مهم در ITIL است. از نسخه‌های قبل‌تر تا به امروز همواره یکی از اولویت‌ها در پیاده‌سازی ITIL فرایند مدیریت تغییر است چرا که بسیاری از سازمان‌ها در این زمینه مشکل دارند. مشکلاتی از قبیل عدم امکان رهگیری تغییرات، کندی در تغییرات و …؛ بنابراین پیاده‌سازی درست این فرایند اهمیت کلیدی دارد.

مدیریت تغییر یک جزء حیاتی از مدیریت خدمات فناوری اطلاعات است که توسط ITIL تعریف شده است. ITIL مجموعه ای از اقدامات برای مدیریت خدمات فناوری اطلاعات (ITSM) است که بر همسویی خدمات فناوری اطلاعات با نیازهای کسب و کار تأکید دارد. مدیریت تغییر، همانطور که در ITIL مشخص شده است، یک فرآیند سیستماتیک و ساختار یافته است که تضمین می کند تغییرات IT به درستی و با کمترین اختلال در عملیات سازمان اجرا می شوند. این فرآیند شامل چندین عنصر کلیدی، از جمله فرم درخواست تغییر (RFC) و فرم بازبینی پس از اجرا (PIR) است.

در این مطلب از کاروکسب، برای شما نمونه قالب فارسی این فرایندها را برای دانلود آماده کرده‌ایم.

فایل‌های زیر قابل دانلود می‌باشد:

  • نمونه قالب شناسنامه فارسی مدیریت تغییر
  • نمونه قالب فرم درخواست تغییر نرمال (Normal RFC)
  • نمونه قالب فرم بازنگری پس از اجرا (Post-Implementation Review)

فرمت فایل‌ها Word و به زبان فارسی می‌باشد. لطفا دقت فرمایید که تمامی قالب‌ها، صرفاً جهت راهنمایی بوده و خام هستند و باید توسط استفاده‌کننده پر شوند.

جهت دانلود این فایل‌ها باید اشتراک کاروکسب را تهیه کرده باشید. پس از تهیه اشتراک و ورود به سایت، لینک دانلود فایل‌ها به نمایش در می‌آید. 


مجموعه

ITIL


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن