BPM Course
دانلود منابع علمیمدیریت فرایندهای کسب و کار

دانلود قالب فارسی فرایند مدیریت سطح خدمات (SLA و OLA) مطابق ITIL

این مقاله شامل فایل‌های تکمیلی برای دانلود است. برای دانلود لازم است که عضو کار و کسب باشید. در صورت داشتن اشتراک، لینک دانلود برای شما ظاهر خواهد شد. اگر عضو نیستید می‌توانید هم‌اکنون عضو شوید.

فرایند مدیریت سطح خدمات یا همان Service Level Management از جمله فرایندهای کلیدی در نسخه‌های مختلف چارچوب ITIL است که به موضوع حصول اطمینان از کیفیت سرویس ارائه‌شده به ذی‌نفعان می‌پردازد.

موافقت نامه های سطح خدمات (SLA) و موافقت نامه های سطح عملیاتی (OLA) اجزای اساسی فرآیند مدیریت سطح خدمات (SLM) در ITIL هستند که هر کدام نقش های مجزایی در تعریف و مدیریت انتظارات خدمات ایفا می کنند. SLA یک تفاهم مستند است که سطح خدمات مورد انتظار بین یک ارائه دهنده خدمات فناوری اطلاعات و مشتریانش را مشخص می کند. این به عنوان یک ابزار ارتباطی حیاتی عمل می کند که پارامترها، مسئولیت ها و انتظارات را برای هر دو طرف تعریف می کند.

OLA ها زیرمجموعه ای از SLA ها هستند که معمولاً مستقیماً برای مشتریان خارجی قابل مشاهده نیستند. OLA ها توافق نامه هایی بین تیم ها یا واحدهای مختلف در یک سازمان هستند که از ارائه یک سرویس خاص پشتیبانی می کنند. آنها بر روابط داخلی، نقش ها و مسئولیت های لازم برای برآورده کردن SLA ها تمرکز می کنند.

در این مطلب برای شما نمونه قالب‌های فارسی و خام SLA و OLA در دو فایل ورد آماده شده است.

فرمت فایل‌ها Word و به زبان فارسی می‌باشد. لطفا دقت فرمایید که تمامی قالب‌ها، صرفاً جهت راهنمایی بوده و خام هستند و باید توسط استفاده‌کننده پر شوند.

جهت دانلود این فایل‌ها باید اشتراک کاروکسب را تهیه کرده باشید. پس از تهیه اشتراک و ورود به سایت، لینک دانلود فایل‌ها به نمایش در می‌آید. 


مجموعه

ITIL


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوره جامع و بلندمدت «تحلیلگر حرفه‌ای کسب‌وکار» با رویکرد کاربردی و اجراییاطلاعات بیشتر و ثبت‌نام
بستن