دانلود منابع علمی

دانلود کتاب اصلی ITIL 4 Foundation + فایل خلاصه کتاب

چارچوب ITIL 4 راهنمایی برای سازمان‌ها است که بتوانند بر مشکلات و چالش‌های موجود در مدیریت خدمات IT خود غلبه کنند و از پتانسیل فناوری مدرن بهره ببرند. ITIL 4 طراحی شده است تا یک سیستم یکپارچه و منعطف برای مدیریت سرویس‌های IT سازمان‌ها به ارمغان بیاورد.

کتاب ITIL 4 Foundation
کتاب ITIL 4 Foundation

کتاب ITIL 4 Foundation اولین کتاب از سری جدید ITIL 4 می‌باشد و جدیدترین و کامل‌ترین نسخه از این چارچوب مطرح از Best Practiceهای بین‌المللی است. مخاطبان این کتاب، از دانشجویان کسب و کار و IT، تا حرفه‌ای‌ها و افرادی که نسخه‌های قبلی ITIL را خوانده و آموزش دیده‌اند، می‌باشد.

چارچوب جهانی برگرفته از بهروش‌ها (Best Practice) در حوزه خدمات فناوری اطلاعات یعنی ITIL سالیان متمادی مورد استفاده سازمان‌های بزرگ و کوچک در سراسر دنیا قرار گرفته است. کتاب حاضر به بیان اصول و مبانی این امر می‌پردازد و در واقع اولین کتاب از سری کتاب‌هایی است که توسط AXELOS در این زمینه منتشر خواهد شد.

این راهنما طوری نوشته شده که برای هر نوع سازمانی در هر اندازه‌ای قابل پیاده‌سازی باشد. برای درک بهتر، در کتاب ITIL 4 Foundation یک سازمان خیالی در حوزه فناوری اطلاعات در نظر گرفته شده و تمامی فرایندها و راهنماها با آن تطبیق داده شده است.

مفاهیم اساسی ITIL در نسخه جدید به‌روزرسانی شده اند و مفاهیم چرخه عمر سرویس کنار رفته و مفاهیم سیستم ارزش سرویس به جای آن قرار گرفته که به چابکی بیشتر مدل کمک شایانی کرده است. فرایندهای ITIL 4 Foundation نیز در نسخه جدید به سه دسته کلی فرایندهای کلی (مدیریتی)، فرایندهای سرویس و فرایندهای فنی تقسیم شده‌اند و مجموع این فرایندها به ۳۴ فرایند افزایش یافته است.

نسخه اصلی کتاب ITIL 4 Foundation که توسط مرجع اصلی و رسمی AXELOS منتشر شده را می‌توانید هم‌اکنون از کاروکسب تهیه نمایید. به غیر از این، یک جزوه خلاصه در ۴۴ صفحه نیز از این کتاب تهیه شده که در کنار کتاب به شما ارائه شده است.

اطلاعات کتاب ITIL 4 Foundation

  • نام کتاب: ITIL Foundation: ITIL 4 Edition
  • ناشر: AXELOS
  • تاریخ انتشار: February 18, 2019
  • زبان: انگلیسی
  • تعداد صفحات: ۲۱۲ صفحه
  • لینک آمازون

هم‌اکنون خرید و دانلود کنید:

خرید آنلاین (۵۰،۰۰۰ تومان)

توجه: زبان کتاب اصلی و جزوه، انگلیسی می‌باشد.

نظرات مخاطبان کتاب ITIL 4 Foundation

کتاب ITIL 4 Foundation مرجع اصلی و رسمی یادگیری چارچوب مدیریت خدمات فناوری اطلاعات ITIL می‌باشد. در سایت آمازون برای فروش این کتاب نظراتی ثبت شده است که در ادامه برخی از آن‌ها را می‌بینید. همچنین در صورتی که به ITIL علاقه‌مند هستید پیشنهاد می‌کنیم صفحه دوره ITIL را نیز ببینید.

کتاب ITIL 4 Foundation
کتاب ITIL 4 Foundation
کتاب ITIL 4 Foundation
کتاب ITIL 4 Foundation

 

راهنمای خرید کتاب ITIL 4 Foundation

شما هم‌اکنون می‌توانید کتاب و جزوه خلاصه را تهیه نمایید. پس از پرداخت هزینه، می‌توانید آن را دانلود نمایید. خرید و دانلود این کتاب و جزوه بسیار ساده است: پس از پرداخت هزینه، روی گزینه تکمیل خرید کلیک کنید و پس از آن در صفحه باز شده روی آیکن دانلود کلیک کنید تا فایل‌ها را در قالب یک فایل زیپ دریافت نمایید.

هم‌اکنون خرید و دانلود کنید:

خرید آنلاین (۵۰،۰۰۰ تومان)

توجه: زبان کتاب اصلی و جزوه، انگلیسی می‌باشد.

آموزش های حضوری

2 سوال یا دیدگاه درباره “دانلود کتاب اصلی ITIL 4 Foundation + فایل خلاصه کتاب”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اگر در خصوص این مقاله یا دانلود منابع مشکل یا سوالی دارید لطفا با پشتیبانی کار و کسب در ارتباط باشید.