مشاوره مدیریت

مشاوره مدیریت، یکی از فعالیت‌ها و خدمات اصلی کاروکسب به سازمان‌هاست.

ارائه خدمات مشاوره مدیریت، از جمله حوزه‌های اصلی فعالیت کاروکسب است که با هدف ارتقای بهره‌وری سازمان‌ها انجام می‌شود. رویکرد کاروکسب، ارائه خدمات مشاوره و پیاده‌سازی راهکارهای مدیریتی است که با شناخت دقیق عارضه‌های سازمانی، طراحی می‌شود تا بتواند نتایجی اثربخش برای سازمان به همراه داشته باشد.


خدمات مشاوره مدیریت

بر این اساس، کار و کسب با پشتوانه سال‌ها تجربه موفق ارائه خدمات آموزش، مشاوره و پیاده‌سازی به سازمان‌های معتبر ایرانی و با تجربه مشاوره‌های بین‌المللی، مجموعه کاملی از خدمات مشاوره و اجرای راهکارهای مدیریتی را ارائه می‌دهد.

تیم مشاوره کار و کسب، متشکل از متخصصین حرفه‌ای، مجرب و دانش‌آموخته بهترین دانشگاه‌های کشور است، که راهکارهای متناسب برای نیازهای سازمان را در قالب استانداردهای بین المللی متناسب با هر حوزه فعالیت، ارائه می‌دهد. خدمت مشاوره کار و کسب متناسب با نیاز شما می‌تواند در قالب‌های مختلف اعم از مشاوره ساعتی، کوچینگ و یا استقرار تیم متخصص در سازمان شما برای پیاده سازی، ارائه گردد.


تیم مشاوره کار و کسب مشکلات عملکردی سازمان شما را شناسایی می‌کند، راه‌حل‌های مناسب برای مقابله با این مشکلات را بر اساس استانداردهای بین‌المللی مدیریت و متناسب با ویژگی‌های سازمان شما ارائه می‌دهد، راهکارهای عملی برای ارتقای بهره‌وری به شما ارائه می‌دهد و در نهایت با متدهای روز دنیای مدیریت، سازمان شما را در رقابت با سازمان‌های دیگر توانمند می‌سازد. همچنین در ادامه این مسیر نیز همراه سازمان شما بوده و تا حصول رضایت‌بخش نتایج، به کار خود ادامه خواهد داد.

چنانچه علاقه‌مند به دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص خدمات مشاوره و اجرای پروژه‌های مدیریتی در کاروکسب هستید، خواهشمندیم فرم زیر را پر کنید.
مشاوران کاروکسب اطلاعات را بررسی کرده و با شما در ارتباط خواهند بود.

فرم درخواست خدمات مشاوره و پیاده‌سازی کار و کسب


تجربیات مشاوره مدیریت

تیم مشاوره کار و کسب تاکنون به شرکت‌های مطرح مختلف ایرانی و بین المللی در صنایع ارتباطات و فناوری اطلاعات، نفت و گاز، عمران، تولیدی و … در زمینه‌های استقرار نظام مدیریت فرایندهای کسب و کار، هوشمندسازی کسب‌ و کار و ایجاد گزارش‌های هوش تجاری، تحلیل کسب و کار بر اساس BABOK، مدیریت فناوری اطلاعات و ارتباطات براساس ITIL و eTOM، مدیریت پروژه چابک و … خدمات مشاوره مدیریتی و پیاده‌سازی راهکارهای مدیریتی را با موفقیت ارائه کرده است.

دوره جامع و بلندمدت «متخصص حرفه‌ای هوش تجاری» با رویکرد کاربردی و اجراییاطلاعات بیشتر و ثبت‌نام
بستن