عمومی

مشاوره مدیریت

مشاوره مدیریت، یکی از فعالیت‌ها و خدمات اصلی کاروکسب به سازمان‌هاست.

ارائه خدمات مشاوره مدیریت، از جمله حوزه‌های اصلی فعالیت کاروکسب است که با هدف ارتقای بهره‌وری سازمان‌ها انجام می‌شود. رویکرد کاروکسب، ارائه خدمات مشاوره و پیاده‌سازی راهکارهای مدیریتی است که با شناخت دقیق عارضه‌های سازمانی، طراحی می‌شود تا بتواند نتایجی اثربخش برای سازمان به همراه داشته باشد.

خدمات مشاوره مدیریت

بر این اساس، کار و کسب با پشتوانه سال‌ها تجربه موفق ارائه خدمات آموزش، مشاوره و پیاده‌سازی به سازمان‌های معتبر ایرانی و با تجربه مشاوره‌های بین‌المللی، مجموعه کاملی از خدمات مشاوره و اجرای راهکارهای مدیریتی را در حوزه های زیر ارائه می‌دهد: 

تحلیل کسب‌وکارمدیریت فرایندهای کسب‌وکارهوشمند‌سازی کسب‌وکار
مدیریت فناوری اطلاعاتمدیریت استراتژیکمدیریت پروژه

تیم مشاوره کار و کسب، متشکل از متخصصین حرفه‌ای، مجرب و دانش‌آموخته بهترین دانشگاه‌های کشور است، که راهکارهای متناسب برای نیازهای سازمان را در قالب استانداردهای بین المللی متناسب با هر حوزه فعالیت، ارائه می‌دهد. خدمت مشاوره کار و کسب متناسب با نیاز شما می‌تواند در قالب‌های مختلف اعم از مشاوره ساعتی، کوچینگ و یا استقرار تیم متخصص در سازمان شما برای پیاده سازی، ارائه گردد.

تیم مشاوره کار و کسب مشکلات عملکردی سازمان شما را شناسایی می‌کند، راه‌حل‌های مناسب برای مقابله با این مشکلات را بر اساس استانداردهای بین‌المللی مدیریت و متناسب با ویژگی‌های سازمان شما ارائه می‌دهد، راهکارهای عملی برای ارتقای بهره‌وری به شما ارائه می‌دهد و در نهایت با متدهای روز دنیای مدیریت، سازمان شما را در رقابت با سازمان‌های دیگر توانمند می‌سازد. همچنین در ادامه این مسیر نیز همراه سازمان شما بوده و تا حصول رضایت‌بخش نتایج، به کار خود ادامه خواهد داد.

تجربیات مشاوره مدیریت

تیم مشاوره کار و کسب تاکنون به شرکت‌های مطرح مختلف ایرانی و بین المللی در صنایع ارتباطات و فناوری اطلاعات، نفت و گاز، عمران، تولیدی و … در زمینه‌های استقرار نظام مدیریت فرایندهای کسب و کار، هوشمندسازی کسب‌ و کار و ایجاد گزارش‌های هوش تجاری، تحلیل کسب و کار بر اساس BABOK، مدیریت فناوری اطلاعات و ارتباطات براساس ITIL و eTOM، مدیریت پروژه چابک و … خدمات مشاوره مدیریتی و پیاده‌سازی راهکارهای مدیریتی را با موفقیت ارائه کرده است.

برای آشنایی بیشتر با خدمات و تجربیات اجرایی ما، با ما در تماس باشید.

کاتالوگ خدمات مشاوره و پیاده‌سازی کار و کسب

آموزش های آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اگر در خصوص این مقاله یا دانلود منابع مشکل یا سوالی دارید لطفا با پشتیبانی کار و کسب در ارتباط باشید.
بستن