مشاوره مدیریت

مشاوره مدیریت، یکی از فعالیت‌ها و خدمات اصلی کاروکسب به سازمان‌هاست.

ارائه خدمات مشاوره مدیریت، از جمله حوزه‌های اصلی فعالیت کاروکسب است که با هدف ارتقای بهره‌وری سازمان‌ها انجام می‌شود. رویکرد کاروکسب، ارائه خدمات مشاوره و پیاده‌سازی راهکارهای مدیریتی است که با شناخت دقیق عارضه‌های سازمانی، طراحی می‌شود تا بتواند نتایجی اثربخش برای سازمان به همراه داشته باشد.


برنامه معرفی «کاروکسب» شبکه اول سیما

 


خدمات مشاوره مدیریت

بر این اساس، کار و کسب با پشتوانه سال‌ها تجربه موفق ارائه خدمات آموزش، مشاوره و پیاده‌سازی به سازمان‌های معتبر ایرانی و با تجربه مشاوره‌های بین‌المللی، مجموعه کاملی از خدمات مشاوره و اجرای راهکارهای مدیریتی را در حوزه های زیر ارائه می‌دهد: 

تحلیل کسب‌وکارمدیریت فرایندهای کسب‌وکارهوشمند‌سازی کسب‌وکار
مشاوره ITILمشاوره eTOMو …

تیم مشاوره کار و کسب، متشکل از متخصصین حرفه‌ای، مجرب و دانش‌آموخته بهترین دانشگاه‌های کشور است، که راهکارهای متناسب برای نیازهای سازمان را در قالب استانداردهای بین المللی متناسب با هر حوزه فعالیت، ارائه می‌دهد. خدمت مشاوره کار و کسب متناسب با نیاز شما می‌تواند در قالب‌های مختلف اعم از مشاوره ساعتی، کوچینگ و یا استقرار تیم متخصص در سازمان شما برای پیاده سازی، ارائه گردد.


ویدیوی معرفی خدمات مشاوره مدیریت

 


جهت آشنایی بیشتر با خدمات مشاوره کاروکسب، کاتالوگ زیر را دریافت نمایید.

کاتالوگ معرفی خدمات مشاوره و پیاده‌سازی کار و کسب

تیم مشاوره کار و کسب مشکلات عملکردی سازمان شما را شناسایی می‌کند، راه‌حل‌های مناسب برای مقابله با این مشکلات را بر اساس استانداردهای بین‌المللی مدیریت و متناسب با ویژگی‌های سازمان شما ارائه می‌دهد، راهکارهای عملی برای ارتقای بهره‌وری به شما ارائه می‌دهد و در نهایت با متدهای روز دنیای مدیریت، سازمان شما را در رقابت با سازمان‌های دیگر توانمند می‌سازد. همچنین در ادامه این مسیر نیز همراه سازمان شما بوده و تا حصول رضایت‌بخش نتایج، به کار خود ادامه خواهد داد.

چنانچه علاقه‌مند به دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص خدمات مشاوره و اجرای پروژه‌های مدیریتی در کاروکسب هستید، خواهشمندیم فرم زیر را پر کنید.
مشاوران کاروکسب اطلاعات را بررسی کرده و با شما در ارتباط خواهند بود.

فرم درخواست خدمات مشاوره و پیاده‌سازی کار و کسب


تجربیات مشاوره مدیریت

تیم مشاوره کار و کسب تاکنون به شرکت‌های مطرح مختلف ایرانی و بین المللی در صنایع ارتباطات و فناوری اطلاعات، نفت و گاز، عمران، تولیدی و … در زمینه‌های استقرار نظام مدیریت فرایندهای کسب و کار، هوشمندسازی کسب‌ و کار و ایجاد گزارش‌های هوش تجاری، تحلیل کسب و کار بر اساس BABOK، مدیریت فناوری اطلاعات و ارتباطات براساس ITIL و eTOM، مدیریت پروژه چابک و … خدمات مشاوره مدیریتی و پیاده‌سازی راهکارهای مدیریتی را با موفقیت ارائه کرده است.

سال نو، مهارت نو: ۲۰۰ هزار تومان تخفیف دوره‌های آموزشی با کد newyear فقط تا ۱۵ فروردینبرنامه دوره‌ها را ببینید
+ +
بستن