فروش

نکات مهم برای موفقیت در فروش

اگر فکر می‌کنید موفقیت لازم را در فروش کسب نمی‌کنید و خیلی در فروش خوب نیستید بهتر است شروع به یادگیری کنید. حتی اگر موقعیت شما  هیچ ارتباطی با فروش نداشته باشد، بازهم نیاز به یادگیری نحوه انجام آن دارید. اینکه آیا شما قصد دارید یک معامله چند میلیارد دلاری را انجام دهید یا شریک زندگی خود را متقاعد کنید که شام بخورید همه چیز نیاز به یک مهارت اولیه اساسی دارد.

اگر شما به تازگی فروش را شروع کرده‌اید، در اینجا راهنمایی‌ها و نکاتی درباره موفقیت در فروش وجود دارد که به شما کمک خواهد کرد.

نظم و انضباط داشته باشید و ثابت قدم باشید

اگر می‌خواهید تبدیل به یک فروشنده بزرگ شوید و موفقیت در فروش خود به دست بیاورید، باید وقت بگذارید. اغلب ما در مورد راه‌های زود بازده، هک‌ها و استراتژی‌های یکطرفه تا به شما کمک می‌کند تا معاملات بیشتری داشته باشید شنیده‌ایم. درحالی که این استراتژی‌ها ممکن است هر کدام در یک شرایط خاص کار کنند و در بلند مدت به نفع شما نیستند.

شما باید به خودتان آموزش دهید که چگونه هرروز ۱۰۰درصد بدون در نظر گرفتن نتیجه کار انجام دهید. خیلی سریع یاد می‌گیرید که چگونه به انضباط و پیشرفت بپردازید تا موفقیت در فروش را خیلی سریع و ساده تجربه کنید.

روی آموزش سرمایه گذاری کنید

تا جایی که می‌توانید همه چیز را در مورد فروش یاد بگیرید. فرقی نمی‌کند که این یادگیری از طریق کار باشد یا از طریق یک سمینار، تمام این یادگیری‌ها به موفقیت در فروش کمک می‌کنند.

در زندگی حرفه‌ای خود قبل از هرچیز بهتر است روی آموزش خودتان سرمایه‌گذاری کنید. پایه‌های فروش شما بر اساس فرآیندهای کلیدی یادگیری، استراتژی‌ها، مشاوره و سایر نکات مفید بنا می‌شود.

هر شکست یک فرصت یادگیری است

این موضوع به پیام بالا در مورد سرمایه گذاری در آموزش مربوط است. اما این تجربه آموزشی مطمعنن چیزی نیست که شما دوست داشته باشید اتفاق بیفتد یا تجربه کنید. چیزی که من درباره آن صحبت می‌کنم تجربه شکست است.

شکست چیزی است که شما باید آن را در آغوش بگیرید. شکست های بزرگ و کوچک در تمام طول زندگی شما اتفاق می‌افتد. یک معامله ممکن است در آخرین لحظه قبل از امضای آخر به هم بخورد، ارتقا شغلی که مدت ها منتظرش بودید ممکن است به همکار شما تعلف بگیرد، شما باید انعطاف پذیر باشید و همیشه از شکست به عنوان یک فرصت یادگیری استفاده کنید. این یکی از راه های رسیدن به موفقیت در فروش است.

تنها چیزی را بفروشید که به آن اعتقاد دارید

شما احتمالا این جمله را هزاران بار شنیده اید اما من یکبار دیگر آن را می‌گویم. فروش بسیار بسیار بسیار سخت است. شاید ماه ها شما حتی یک معامله هم نداشته باشید. زمانی که در چنین شرایط سختی قرار دارید باید از جای دیگری انگیزه بگیرید تا به موفقیت در فروش برسید. همانطور که گفتم بسیار مهم است که شما آنچه را که به آن اعتقاد دارید به فروش برسانید. یک ضرب المثل هست که می‌گوید بهترین فروشندگان می‌توانند یخ را به اسکیمو بفروشند. این به این معنی است که اگر شما اعتقادی به سرما ندارید نباید اقدام به فروش یخ کنید.


مجموعه

فروش حرفه‌ای

این پست بخشی از مجموعه فروش حرفه‌ای در کار و کسب است. ترتیب زیر را در این حوزه پیشنهاد می‌کنیم.

 1. چگونه یک ارائه فروش تأثیرگذار بنویسیم؟
 2. انواع کارشناسان فروش
 3. ۵ دسته فروشندگان و راهکار هر دسته
 4. نکات مهم برای موفقیت در فروش
 5. مدل AIDA چیست و در فروش چه کاربردی دارد؟
 6. تولید سرنخ فروش | Lead Generation
 7. عملیات فروش و مراحل آن
 8. ارائه آسانسوری چیست؟ (Elevator Pitch)
 9. چگونه می‌توانید بر ترس خریداران در فرایند فروش غلبه کنید؟
 10. ۵ اشتباه که اعتبار شما به عنوان فروشنده را زیر سوال می‌برد (از هاب‌اسپات)
 11. چهار قانون طلایی برای فروش آسان
 12. چک لیست مذاکره فروش
 13. برای مشتریان کمتر وقت بگذارید! افزایش موفقیت در فروش با تکنیک‌های مدیریت زمان امکان‌پذیر می‌شود
 14. تکنیک‌های کلیدی مذاکره بهتر در فروش
 15. شناخت فرایند خرید
 16. برای فروش بیشتر، روی تجربه مشتری کار کنید
 17. ۴ نوع اطلاعات مفید در خاتمه‌دادن به فروش (Closing)
 18. پیش‌بینی فروش (Sales Forecasting)
 19. فروش بیشتر به مشتریان فعلی (Upselling و Cross-selling)
 20. ترفیع فروش (Sales Promotion)
 21. به صدای مشتریان گوش دهید | افزایش فروش از طریق فیدبک مشتریان
 22. فروش موفق، حتی وقتی چاره‌ای جز تخفیف‌دادن نیست | مارکتینگ‌دونات
 23. ۳ راه برای افزایش فروش، بدون کمک «قیف فروش»

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوره جامع و بلندمدت «متخصص حرفه‌ای هوش تجاری» با رویکرد کاربردی و اجراییاطلاعات بیشتر و ثبت‌نام
بستن