خلاصه کتاب

خلاصه کتاب پیروزی از طریق سازمان | Victory Through Organization

خلاصه کتاب پیروزی از طریق سازمان | Victory Through Organization

تصویر کتاب

«مزیت رقابتی، چیزی است که شما بر اساس توانمندی و استعدادی که دارید، انجام می‌دهید

– پیروزی از طریق سازمان، صفحه 63

در طول دو دهه گذشته، رهبران اقتصادی و متخصصان منابع‌انسانی درگیر استخدام استعداد شده‌اند. از این رو، دیو اولریچ و واین بروکبنک (و مایک اولریچ و دیوید کریسکینسکی) نویسندگان کتاب پیروزی از طریق سازمان، نشان دادند پیروزی در استعداد، واقعا چیزی بیشتر از انتخاب کارمندان بسیار ماهر را شامل می‌شود. پیروزی در جنگ با استعداد، نیاز دارد یک سازمان چنین کارمندانی را به استعدادهای سازمانی تبدیل کند.

در تغییر جهت به اقتصاد اطلاعات محور، منابع انسانی از نقش تراکنشی به بخش اساسی هر کسب وکار حرکت کرده‌اند. تاثیر یک سازمان، در بیشتر اوقات بسیار بیشتر از مجموع اجزای آن است و همین موضوع، برای بخش‌های منابع‌انسانی هم صدق می‌کند. بنابراین، نویسندگان تمرین‌های سازمانی و شخصی منابع‌انسانی تعیین می‌کنند که بیشترین تاثیر را روی اثربخشی شخصی، نتایج ذینفعان و نتایج کسب و کار دارد. براساس بیش از 30 سال تحقیق و ارائه مشاوره به صدها شرکت، آنها عناصر کلیدی موثرترین بخش‌های منابع انسانی را شرح دادند.

در ادامه شما نکات اصلی و مهم این اثر را در قالب خلاصه کتاب پیروزی از طریق سازمان | Victory Through Organization مطالعه می‌کنید.
جمع بندی

کتاب پیروزی از طریق سازمان، به متخصصان منابع‌انسانی ابزارهایی می‌دهد که آنها برای آموختن نحوه هم‌ترازی عادات خود با تمرکز بر خارج از سازمان نیاز دارند؛ که پرسنل، مدیریت عملکرد، آموزش و فرهنگ بیشترین ارزش را برای مشتری منتج می‌کند. داشتن افراد مستعد برتر، فوق‌العاده است، اما اگر بخش منابع‌انسانی به گونه‌ای که مهارت‌ها و نقاط قوت افراد را بیشینه نکند، سازمان‌دهی نشده باشد؛ شرکت‌ها یکی از بهترین فرصت‌های خود را از دست می‌دهند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوره جامع و بلندمدت «متخصص حرفه‌ای هوش تجاری» با رویکرد کاربردی و اجراییاطلاعات بیشتر و ثبت‌نام
بستن